Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Sveikiname Valstybinių apdovanojimų laureatus!

Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Vyriausybės kultūros ir meno premijomis bei Valstybės apdovanojimais buvo pagerbti LMTA dėstytojai ir alumnai. Sveikiname laureatus! 

Vasario 15 d. buvo paskelbti Vyriausybės kultūros ir meno premijų laureatai. Tarp jų – LMTA lektorė, muzikologė Laimutė Ligeikaitė, docentas, kino režisierius Laurynas Bareiša bei LMTA alumnas, choreografas Martynas Rimeikis. Sveikiname!

Dmitrijaus Matvejevo, Liudo Masio, Martynos Aleksos nuotraukos: 

Vasario 16 d. Prezidentūroje LR Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė Valstybės apdovanojimus. Sveikiname laureatus, LMTA docentus – choro dirigentę Rasą Gelgotienę, dirigentą Kazį Daugėlą ir alumną aktorių Dainių Svoboną. Rasa Gelgotienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi už reikšmingą indėlį į Lietuvos chorinės muzikos puoselėjimą ir inovatyvų darbą su muzikos mylėtojais, už Lietuvos vardo garsinimą. Kaziui Daugėlai įsegtas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis kaip kompozitoriui, aranžuotojui ir dirigentui už ypatingus nuopelnus tautinei kultūrai ir dainų švenčių tradicijų tęstinumą, už nuopelnus garsinant Lietuvos vardą. Dainius Svobonas apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi – už ryškius vaidmenis, tapusius aukščiausiu scenos meno meistrystės ženklu, už atsidavimą aktoriaus profesijai. 

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos, fotografas Robertas Dačkus:

LMTA informacija
2023 02 17