Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Teatro ir kino fakulteto dekano pareigas pradeda eiti Ilona Balsytė

Nuo vasario 5 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Teatro ir kino fakulteto dekano pareigas pradeda eiti Ilona Balsytė – teatro ir kino aktorė, Akademijos absolventė, viena iš „Keistuolių teatro“ įkūrėjų, 2015 m. apdovanota ordino už nuopelnus Lietuvai Riterio kryžiumi.

Ilona Balsytė (c) Laura Vansevičienė

Ji pakeičia nuo 2012 m. Fakultetui vadovavusią dekanę Eloną Bajorinienę.

E. Bajorinienė – teatrologė, įvairių projektų ir programų vadovė, 2016–2021 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Senato pirmininko pavaduotoja. Kultūros ministerijos Kolegijos narė, Lietuvos nacionalinio dramos teatro Meno tarybos pirmininkė.

Per šiek tiek daugiau nei dešimtmetį Teatro ir kino fakulteto dekanės darbo E. Bajorinienei teko susidurti su ne vienu iššūkiu, tarp jų – studijų proceso organizavimas pandeminių apribojimų laikotarpiu.

Naująją dekanę Teatro ir kino fakultetas pasitinka gyvendamas pokyčių ir kraustymosi nuotaikomis – Fakulteto bendruomenės laukia naujo studijų miestelio atidarymas Olandų gatvėje.

Sveikiname naująją Fakulteto vadovę prisijungus prie Akademijos bendruomenės ir linkime sėkmės!

LMTA informacija
2024 02 05