Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

„Vasaros media studija 2020“ kviečia registruotis

Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) kartu su Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriumi (AMII) kviečia dalyvauti tarptautinėse jauniesiems kino profesionalams ir aukštųjų mokyklų studentams skirtose kūrybinėse kino dirbtuvėse „Vasaros media studija 2020“. 

Dėl sudėtingos situacijos visoje Europoje, tradiciškai vasarą vykstantis projektas šiemet perkeliamas į rudenį ir truks nuo rugsėjo 3 iki 15 d. Atrinkti dalyviai Neringoje kurs trumpametražius filmus, gilins teorines kino žinias ir mainysis tarptautine patirtimi kūrybinėse filmavimo komandose.

„Vasaros media studija“ siekia atkreipti dėmesį  į skirtingus kino kūrimo aspektus, todėl kasmet pasirenkama vis kitas industrijos aspektas. Šių metų tema – „Muzika ir garsas kine“ – leis nuodugniau susipažinti su garso režisieriaus ir kompozitoriaus profesijomis, suprasti kino garso galimybes ir svarbą filmo kūrimo procese. Dalyviai teoriškai ir praktiškai nagrinės kino muzikos ir garso pritaikomumą įvairių žanrų kine, dalyvaus grupiniuose užsiėmimuose, paskaitose, individualiose konsultacijose. Dalyviams paskaitas skaitys ir savo žiniomis dalinsis garso režisierius, „Grammy“ nominantas David Bondelevitch (JAV), Holivudo aktorius ir prodiuseris Zachary Spicer (JAV), prodiuseris Paul Nethercott (JAV), kompozitorius Mantautas Krukauskas (Lietuva).

Į projektą bus pakviesta 30 dalyvių iš skirtingų Europos šalių. Suformavę tarptautines komandas ir padedami dėstytojų profesionalų, dalyviai vystys filmų idėjas, filmuos, montuos trumpametražius filmus, mokydamiesi suderinti kūrybines idėjas ir galimybes jas realizuoti. Dalyvių komandas sudarys režisieriai, scenaristai, operatoriai, garso režisieriai, kompozitoriai, montažo režisieriai, prodiuseriai, aktoriai ir muzikos atlikėjai.

Registracija į „Vasaros media studija“ tęsis iki liepos 10 d. Kūrybinės dirbtuvės vyks anglų kalba.

Platesnę informaciją apie „Vasaros media studiją 2020“, jos temą, dėstytojus bei registracijos formą rasite: http://www.summermediastudio.lt/

Projekto organizatorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademija.

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė, Neringos miesto savivaldybė, Baltijos-Amerikos Laisvės fondas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Partneriai: Liudviko Rėzos kultūros centras, Latvijos kultūros akademija, „Studio Nethercott“, „Indiana Filmmakers Network“.

Organizatorių informacija 
2020 06 16