Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

„Vasaros Media studija 2020“ kviečia registruotis

Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) kartu su Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriumi (AMII) kviečia dalyvauti tarptautinėse kūrybinėse kino dirbtuvėse „Vasaros Media Studija 2020“.

Tai – projektas, skirtas jauniesiems kino industrijos profesionalams ir aukštųjų mokyklų studentams. Projektas trunka dvi savaites, kurių metu dalyviai gilinasi į kino meną, o teoriškai įgytas žinias pritaiko aikštelėje, kurdami trumpametražius filmus. Dalyviai dirba tarptautinėse komandose, taip lavindami komunikacijos įgūdžius, susipažįsta su įvairiomis kino kūrimo praktikomis.

„Vasaros Media Studija“ siekia atkreipti dėmesį į skirtingus kino kūrimo aspektus, todėl kasmet pasirenkama vis kitas industrijos aspektas. Šių metų tema „Muzika ir garsas kine“ leis nuodugniau susipažinti su garso režisieriaus ir kompozitoriaus profesijomis, suprasti kino garso galimybes ir svarbą filmo kūrimo procese. Dalyviai teoriškai ir praktiškai nagrinės kino muzikos ir garso pritaikomumą įvairių žanrų kine, dalyvaus grupiniuose užsiėmimuose, paskaitose, individualiose konsultacijose. Dalyviams paskaitas skaitys ir savo žiniomis dalinsis garso režisierius „Grammy“ nominantas David Bondelevitch (JAV), Holivudo aktorius ir prodiuseris Zachary Spicer (JAV), prodiuseris Paul Nethercott (JAV) ir kompozitorius Mantautas Krukauskas (Lietuva).

„Vasaros Media Studija 2020“ prasidės birželio 18 d. ir truks iki birželio 30 d. Preiloje, Neringoje. Į projektą bus pakviesta per 40 dalyvių iš skirtingų Europos šalių. Suformavę tarptautines komandas ir padėdami dėstytojų profesionalų, dalyviai vystys filmų idėjas, filmuos, montuos trumpametražius filmus nuolat mokydamiesi suderinti kūrybines idėjas ir galimybes jas realizuoti. Dalyvių komandas sudarys režisieriai, scenaristai, operatoriai, garso režisieriai, kompozitoriai, montažo režisieriai, prodiuseriai ir, žinoma, aktoriai.

Registracija į „Vasaros Media Studija“ tęsis iki balandžio 15 d. Kūrybinės dirbtuvės vyks anglų kalba.

Platesnę informaciją apie „Vasaros Media studiją 2020“, jos temą, dėstytojus ir registracijos formą rasite čia: http://summermediastudio.lt/2020/.

Projekto organizatorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademija.

2020 03 06