Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

XXIV Lietuvos pučiamųjų intrumentų orkestrų čempionate – 27 orkestrai ir 1000 muzikantų

Kovo 2-3 dienomis Panevėžyje vyko XXIV atvirasis Lietuvos pučiamųjų intrumentų orkestrų čempionatas, kuriame dėl čempionų titulų penkiose kategorijose varžėsi geriausi Lietuvos ir Latvijos orkestrai. Dvi dienas vykusiame renginyje dalyvavo 27 orkestrai, apie 1000 muzikantų – nuo pradedančiųjų iki profesionalų, atvykę iš įvairių Lietuvos kampelių ir Latvijos.

Džiugu pranešti ir pasidžiaugti puikiu LMTA pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros studentų ir alumnų varinių pučiamųjų instrumentų orkestro „Brass.LT“ laimėjimu (orkestro vadovai lekt. Remigijus Vilys ir prof. Kazys Daugėla): aukščiausioje profesionalų kategorijoje „E“ surinkusiems 98,5 balus iš 100 galimų ir laimėjusiems Grand Prix bei čempionų titulą. Orkestrui dirigavo LMTA lektorius Russell Gray (Jungtinė Karalystė).

LMTA orkestrui „Brass.LT“, kaip absoliučiam Lietuvos pučiamųjų intrumentų orkestrų čempionato nugalėtojui, suteikta teisė dalyvauti š.m. gegužės 1-5 d. įvyksiančiame Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionate „challenger“ (iššūkio) kategorijoje.

Linkime orkestrui tolimesnės sėkmės š. m. gegužės mėnesį Palangoje įvyksiančiame Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionate!

Čempionato organizatorius Lietuvos Varinių Pučiamųjų Instrumentų Orkestrų Asociacija (LBBA)

2024 03 06