Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Žurnalas „Lietuvos muzikologija“ įtrauktas į prestižinę duomenų bazę „ERIH PLUS“

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos leidžiamas mokslo žurnalas „Lietuvos muzikologija“ po ilgo svarstymo praeitą savaitę buvo įtrauktas į prestižinę duomenų bazę ERIH PLUS.

ERIH PLUS yra ne mažiau svarbi nei pasaulinė mokslinių duomenų bazė „Scopus“, į kurią „Lietuvos muzikologija“ buvo įtraukta prieš metus.

Patekti į ERIH PLUS gana sudėtinga. Jau prieš pora metų buvo kreiptasi šiuo klausimu, tačiau prašymas apsvarsčius buvo atmestas dėl žurnalo turinio neatitikimo itin griežtiems ERIH PLUS turinio ir autorių proporcijų reikalavimams. Vis dėlto per keletą metų šį barjerą pavyko įveikti.

Tai puiki žinia, apibendrinanti 20 metų „Lietuvos muzikologijos“ vyriausiosios redaktorės pareigas ėjusios prof. dr. habil. Gražinos Daunoravičienės darbą, iškeliant šį žurnalą į tarptautinę auditoriją.

Kita vertus, tai puikus startas toliau darbuotis naujai redakcinei komandai, prof. dr. Rūtai Stanevičiūtei perėmus vyr. redaktorės pareigas.

Prof. dr. Rima Povilionienė 
„Lietuvos muzikologijos“ vyr. redaktorės asistentė 
2020 04 28