Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Arnoldas Jankūnas

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros lektorius. Dėstomi dalykai: bendrasis fortepijonas, improvizacijos pagrindai. 


Arnoldas Jankūnas (g. 1968) – LMTA Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros lektorius ir vyr. koncertmeisteris, dėsto Džiazo ir populiariosios muzikos specializacijos studentams fortepijoną ir improvizacijos pagrindus. 1993 m. baigė studijas LMA Klaipėdos fakultetuose ir įgijo estradinio orkestro vadovo ir atlikėjo kvalifikaciją.

Ilgametis grupių „Memel swingers“, „Dody jazz band“, „Jazz way“, „Maestro“, „Capella A“ narys. 2010–2014 m. Tarptautinio vokalistų konkurso „Jazz voices“ akompaniatorius. Ne kartą koncertavo tarptautiniuose džiazo festivaliuose Lietuvoje: „Kaunas Jazz“ „Vilnius Mama Jazz“, Birštono festivalyje 2012 m. su E. Jonavičiaus kvartetu, 2014 m. su „JazzWay“, 2018 m. su Klaipėdos džiazo orkestru, „Klaipėdos pilies“ festivalyje su „Capella A“, Klaipėdos džiazo orkestru, V. Pilatovič, B. King, J. Koubkova ir kt.

2014 m. Minsko džiazo festivalyje grojo su džiazo muzikos žvaigžde Marc Gross. Su grupe „Doudi jazz band“ koncertavo Liepojos, Minsko, Ostravo, Drezdeno, Eindhoveno džiazo festivaliuose. Muzikavo su P. Vyšniausku, V. Labučiu, A. Jofe, V. Ramoška, M. Varekamp, M. Gross, P. Sambeat, E. Congo, Herring, B. Saxton ir kt. Talkino įrašant kompaktines plokšteles: R. Malinausko „Sodalė“, A. Kilio „A. Kilis & Friends“. Koncertinė geografija – Latvija, Estija, Baltarusija, Rusija, Vokietija, Suomija, Švedija, Italija, JAV.