Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Muzikos katedra / Klaipėdos fakultetas

Katedros vedėja:
Doc. Jūratė Karosaitė Karosevičiūtė
El. paštas: jurate.karosaite@lmta.lt

Koordinatorė:
Gražina Ribokaitė
El. paštas: grazina.ribokaite@lmta.lt

Adresas
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetas
K. Donelaičio g. 4, 92144 Klaipėda 
Tel.: (8 46) 24 63 22
Kabinetai: 229 (vedėja), 230 (koordinatorė)


LMTA Klaipėdos fakulteto Muzikos katedra vykdo 2 bakalauro studijų programas: Menų pedagogiką ir Muzikos atlikimą (su gretutine Menų pedagogika ir 5 specializacijomis) bei Muzikos atlikimo magistrantūros studijų programą su 5 specializacijomis. Iki įsijungimo į LMTA sudėtį įstoję studentai tęsia studijas pagal Atlikimo meno I ir II pakopos studijų programas. Baigę studijas, absolventai gali dirbti atlikėjais, kolektyvų vadovais, pedagogais įvairiose kultūros ir švietimo institucijose.

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros ištakos – 1971 m. tuometinio Šiaulių pedagoginio instituto Klaipėdos muzikos fakultete įsikūrusi Instrumentinės muzikos katedra. Per trumpą laiką ji išaugo į aštuonias savarankiškas muzikines katedras, kurios per daugiau kaip keturis dešimtmečius išleido visą būrį specialistų, sėkmingai dirbančių Lietuvoje ir užsienyje. Vykdant struktūrines reformas 2012 m. muzikinės katedros buvo sujungtos į tris, o 2015 m. –  į vieną Muzikos katedrą.