Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Muzikos katedra / Klaipėdos fakultetas

Katedros vedėja:
Doc. Jūratė Karosaitė Karosevičiūtė
El. paštas: jurate.karosaite@lmta.lt

Koordinatorė:
Gražina Ribokaitė
El. paštas: grazina.ribokaite@lmta.lt

Adresas
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetas
K. Donelaičio g. 4, 92144 Klaipėda 
Tel.: (8 46) 24 63 22
Kabinetai: 229 (vedėja), 230 (koordinatorė)


LMTA Klaipėdos fakulteto Muzikos katedra vykdo 2 pirmosios pakopos ir 1 antrosios pakopos studijų programas. Tai – Muzikos atlikimo bakalauro studijų programa (specializacijos – chorvedyba ir vargonininkavimas, džiazo ir populiarioji muzika, miuziklas, styginiai instrumentai (gitara)), Muzikos studijų bakalauro studijų programa (specializacija – Muzika ir edukacija) ir Muzikos atlikimo magistrantūros studijų programa (specializacijos – dainavimas, džiazo ir populiarioji muzika, orkestro muzika, liaudies instrumentai, styginiai instrumentai (gitara)). Studijuodami Muzikos atlikimo bakalauro studijų programą, studentai turi galimybę rinktis gretutines Menų pedagogikos studijas. 

Baigę Muzikos atlikimo studijas, absolventai gali dirbti atlikėjais, kolektyvų vadovais, pedagogais įvairiose kultūros ir švietimo institucijose. Baigę gretutines Menų pedagogikos studijas ir įgiję pedagogo kvalifikaciją, absolventai gali dirbti pedagoginį darbą įvairiose formalaus ir neformalaus ir (ar) specializuotose ugdymo įstaigose. 
Baigę Muzikos ir edukacijos studijas, absolventai gali dirbti pedagoginį darbą formalaus ir neformalaus ugdymo įstaigose, inicijuoti ir įgyvendinti meno projektus, savarankiškai reikštis arba derinti meninę, kūrybinę, pedagoginę, vadybinę bei organizacinę veiklas.  

* * *  

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros ištakos – 1971 m. tuometinio Šiaulių pedagoginio instituto Klaipėdos muzikos fakultete įsikūrusi Instrumentinės muzikos katedra. Per trumpą laiką ji išaugo į aštuonias savarankiškas muzikines katedras, kurios per daugiau kaip keturis dešimtmečius išleido visą būrį specialistų, sėkmingai dirbančių Lietuvoje ir užsienyje. Vykdant struktūrines reformas 2012 m. muzikinės katedros buvo sujungtos į tris, o 2015 m. –  į vieną Muzikos katedrą.