Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Šokio katedra / Klaipėdos fakultetas

 

Katedros vedėjas:
Prof. dr. Vidmantas Mačiulskis
El. paštas: vidmantas.maciulskis@lmta.lt
Tel.: (8 46) 24 63 60

Koordinatorė:
Tatjana Murauskienė
El. paštas: tatjana.murauskiene@lmta.lt t
Tel.: (8 46) 24 63 28

Adresas
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetas 
K. Donelaičio a. 5, 92144 Klaipėda 
Kabinetai: 303 (vedėjas), 116 (koordinatorė) 

Dėl priėmimo į studijas prašome teirautis LMTA Priėmimo skyriuje


LMTA Klaipėdos fakulteto Šokio katedra – viena seniausių šokio specialistus rengianti aukštojo mokslo institucija Lietuvoje. Ji buvo įkurta 1967 m. Per 52 darbo metus šokio meno studijas baigė: 48 bakalaurų, 10 magistrantų laidų, taip pat 1 neakivaizdininkų laida , iš viso – arti 900 absolventų.

2019 m. atnaujinta I pakopos studijų programa Šokio subkultūros. Tai vienintelė Lietuvoje ir Europoje vykdoma šokio studijų programa, rengianti pramoginio, tautinio ir performatyvaus šokio specialistus, suteikianti galimybę rinktis alternatyvius specialybės dalykus ir gilinti savo žinias pasirinktoje specializacijoje.

Įgiję menų (šokio krypties) bakalauro laipsnį, absolventai gali dirbti įvairiose kultūros įstaigose atlikėjais, šokių kolektyvų vadovais, inicijuoti šokio ugdymo projektinę veiklą, naujų kolektyvų kūrimą. Pasirinkę gretutines pedagogikos studijas ir įgiję pedagogo kvalifikaciją absolventai gali dirbti šokio mokytojais švietimo įstaigose.