Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Meno vadybos skyrius

Lietuvos muzikos ir teatro akademija – didžiausią meno vadybininkų rengimo patirtį turinti aukštoji mokykla, šios srities profesionalus rengianti pirmojoje (bakalauro) ir antrojoje (magistrantūros) studijų pakopose. LMTA Meno vadybos skyriaus dvidešimties metų patirtis, taip pat narystė ir bendradarbiavimas su nacionaliniais ir tarptautiniais meno vadybos tinklais bei organizacijomis leido sukurti tvarius ryšius su socialiniais partneriais, užsienio aukštosiomis mokyklomis, kūrybinių kultūrinių industrijų atstovais, dalyvaujančiais būsimų meno vadybininkų rengimo procese. Tarp skyriaus dėstytojų yra ilgametę akademinę patirtį turintys bei aktyvią meno vadybos veiklą vykdantys profesionalai: Lietuvos koncertinių įstaigų, teatrų, meno inkubatorių, nevyriausybinių organizacijų bei kultūros politiką įgyvendinančių valstybės įstaigų vadovai. Vizituojantys Meno vadybos skyriaus dėstytojai iš užsienio šalių studentams atveria platų meno vadybos mokslo tarptautinį kontekstą, o bendri projektai su Akademijoje studijuojančiais jaunaisiais kino, muzikos, šokio ir teatro talentais suteikia įgūdžius ir tvirtą pagrindą būsimai karjerai. Unikali LMTA aplinka ir Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriaus infrastruktūra yra puiki terpė studentų kūrybinių projektų įgyvendinimui.

LMTA Meno vadybos skyrius yra Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos narys; dalyvaudamas ENCAT – Europos kultūros vadybos ir politikos tinklo – veikloje prisideda prie pokyčių Europos kultūros politikoje, ekonomikoje, visuomenėje bei technologijose. Skyriaus narystė tarptautiniame meno verslumo tinkle „Act in Art“ atveria galimybes studentų bei dėstytojų mobilumui, bendriems projektams ir kūrybinėms veikloms su Baltijos ir Šiaurės šalių meno vadybininkus rengiančiomis  aukštosiomis mokyklomis. 

Skyriaus vedėja 
Nomeda Sindaravičienė
El. paštas nomeda.sindaraviciene@lmta.lt 

Koordinatorė 
Viktorija Akavickaitė 
El. paštas viktorija.akavickaite@lmta.lt

Adresas:
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV rūmai
T. Kosciuškos g. 10, 01100 Vilnius
Tel. (8 5) 262 67 70