Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Koncertmeisterio katedra

Katedros vedėja
Prof. Irena Uss-Armonienė
El. paštas irena.armoniene@lmta.lt

Koordinatorius 
Deividas Bartkus 
El. paštas d.bartkus@lmta.lt  
Tel. 8 618 39831
LMTA II rūmai, Vilniaus g. 6-2, 01110 Vilnius, 2220 kab. 

Katedra:
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I rūmai
Gedimino pr. 42, 01110 Vilnius
1206 auditorija

Koncertmeisterio katedra vykdo koncertmeisterio specialybės studijų programą II (magistrantūros) ir III (meno doktorantūros, iki 2011 m. – meno aspirantūros) studijų pakopose.

Katedra ruošia universalaus spektro pianistus koncertmeisterius. Koncertmeisterio studijų programa aprėpia įvairių žanrų ir epochų operinę, kamerinę-vokalinę muziką, instrumentinius koncertus, originalius kūrinius instrumentams su fortepijono pritarimu.

Be specialybės – koncertmeisterio disciplinos – programą sudaro kompleksas dalykų, būtinų profesionalaus koncertmeisterio rengimui: fortepijono, dirigavimo, instrumentuotės ir partitūrų redukcijos,  užsienio kalbų fonetikos (prancūzų, vokiečių, italų/ispanų ir rusų), skaitymo iš lapo ir transponavimo, vokalinio ir instrumentinio akompanimento praktikos disciplinos. Magistrantai lanko vokalinės ir instrumentinės muzikos interpretacijos seminarus, atlieka asistentinę praktiką.

IV semestre magistrantas gina Magistro meno projektą bei Baigiamąjį rašto darbą.

Koncertmeisterio katedra taip pat vykdo Akompanimento ir Skaitymo iš lapo dalyko studijas fortepijono programos I pakopos studentams bei Akompanimento ir Lied dalyko studijas fortepijono programos II pakopos studentams.