Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Teatro katedra / Klaipėdos fakultetas

Katedros vedėja:
Doc. dr. Danutė Vaigauskaitė
El. paštas: danute.vaigauskaite@lmta.lt 

Koordinatorė:
Ramunė Babenskienė
El. paštas: ramune.babenskiene@lmta.lt

Adresas:
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetas
K. Donelaičio g. 4, 92144 Klaipėda
Tel.: (8 46) 24 63 13
207 kab.


LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedra buvo įsteigta 1975 m ir vykdė Režisūros studijų programą, orientuotą į kūrybinį darbą su teatro mėgėjais kultūros įstaigose. Nuo 1977 m. katedra vykdo Vaidybos studijų programą – rengiami aktoriai Klaipėdos ir kitiems regioniniams dramos teatrams. Nuo 1994 m. katedroje vykdomos Renginių ir Lėlių teatro režisūros programas, nuo 1997 m. – Dramos režisūros magistro studijų programa.

Katedra išleido 38 režisierių, 7 aktorių laidas; 21 magistrantų laidą. Katedros absolventai dirba dramos ir lėlių teatruose, vadovauja mėgėjų teatrams kultūros centruose, organizuoja, režisuoja ir veda renginius, steigia renginių organizavimo įmones, vykdo kitą įvairiapusę kultūrinę ir projektinę veiklą. Šiuo metu katedra vykdo Režisūros, Lėlių ir objektų teatro režisūros, Vaidybos bakalauro studijų bei Dramos režisūros magistro studijų programas.