Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Aušra Butkevičienė

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros lektorė. Dėstomi dalykai: džiazo vokalas.


Aušra Butkevičienė – LMTA Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros lektorė, dėsto džiazo vokalą. Aušra Butkevičienė yra diplomuota orkestro vadovė, turinti orkestro atlikėjos kvalifikaciją, mokytoja ekspertė. Daugelio konkursų laimėtoja. Vokalinio kvarteto Cappella’A iniciatorė ir įkūrėja (2003 m.), vaikų ir jaunimo džiazinio meno raiškos studijos Junior City Jazz sumanytoja ir įkūrėja (Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, 2006 m.), džiazinio dainavimo skyriaus įkūrėja Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje (2010 m.).

Su įvairiomis programomis dalyvavo festivaliuose: Klaipėdos pilies džiazo, Kaunas Jazz, Birštono džiazo, Vilniaus Mama Jazz, Don Cento Jazz festivaliuose. Aušra yra pritariamojo vokalo atlikimo kultūros pradininkė. Dalyvavo projektuose: Klasikos diversijos, LRT TV projektuose, koncertinėse programose su G. Paškevičiumi, O. Vyšniausku, R. Čivilyte, Bavarija. 2012 m. įrašyta ir išleista a cappella programa grupės Cappella’A kompaktinėje plokštelėje.

2019 m. parašė ir išleido pirmą lietuvišką knygelę vaikams ir šeimai apie džiazą, kurioje paruošta metodinė priemonė mokytojams ir tėvams leidžia geriau pažinti džiazo muzikos stilių. Aušra Butkevičienė yra dainų ir tekstų autorė, vokalinių aranžuočių kūrėja (projektai: Uraganius, R. Čivilytės autorinis albumas Iš tavo audros), rengia kvalifikacinius seminarus pedagogams.