Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Giedrė Zeicaitė

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros docentė.


Giedrė Zeicaitė – dainininkė, sopranas. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto vokalo dėstytoja docentė.

Dainavimo studijas baigė Lietuvos muzikos akademijoje (prof. I. Milkevičiūtės kl.) ir Zalcburgo universitete Mozarteum 2000 m. (prof. L. Šukytė operos kl., prof. B. Zakotnik kamerinio dainavimo kl.) ten įteiktas Lotte Lehammann garbės medalis už pavyzdingą mokslą.

Giedrė Zeicaitė dainavo tarptautiniuose festivaliuose, operų pastatymuose bei koncertuose. Intensyviai reiškiasi kamerinės muzikos žanre. Kartu su kitų sričių menininkais yra parengusi įvairių  muzikinių projektų. Koncertavo Lietuvoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Vengrijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Danijoje, Švedijoje, JAV ir kt.

Nuo 2006 m. menininkė dirba Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Dainavimo katedros dėstytoja, taip pat Klaipėdos Stasio Šimkaus Konservatorijoje vokalo mokytoja-ekspertė.

Menininkė domisi ir tyrinėja M. K. Oginskio vokalinės kūrybos paveldą. Organizuoja tarptautinius meistriškumo kursus, seminarus, konkursus, jaunųjų dainininkų vasaros stovyklas. Yra daugelio konkursų žiuri narė. Parengė ir išleido natų rinkinį „M. K. Oginskis. Kameriniai vokaliniai kūriniai balsui ir fortepijonui“.

Giedrė Zeicaitė įrašė kompaktines plokšteles: „M. K. Oginskis – Tėvynei skiriu turtus, darbus ir gyvenimą.“, kalėdinę impresiją „Gyvenimo pasakos“, „Mykolas Kleopas Oginskis. Romansai ir Polonezai“.