Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Kristina Kupšienė

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros lektorė. Dėstomi dalykai: Smuikas, Kamerinis ansamblis, Orkestro partijos, Skaitymas iš lapo, Orkestro praktika. 


Kristina Kupšienė gimė 1969 metais Šiauliuose, mokėsi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, baigusi Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją, įgijo Magistro laipsnį docentės Undinės Jagėlaitės smuiko klasėje. Mokytoja-ekspertė Kristina Kupšienė nuo 1994 m. su dižiuliu pasisekimu dėsto Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje bei S. Šimkaus konservatorijoje. Šiuo metu yra Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos lektorė. Kristina Kupšienė nuolatos kviečiama dėstyti tarptautiniuose ir respublikiniuose smuikininkų meistriškumo kursuose Lietuvos muzikos mokyklose, taip pat yra dažna Lietuvos smuikininkų konkursų komisijos narė, tarptautinio smuikininkų festivalio „Musica in Vivo“ nuolatinė lektorė bei organizatorė.

Jos mokiniai yra įvertinti Lietuvos bei tarptautiniuose konkursuose: Respublikinis Raimundo Katiliaus, Jono Urbos, Balio Dvariono, Tarptautinis „Gradus ad Parnassum“, „Olimpo musicale“, Viktoro Radovičiaus, Augusta Dambrovski (Rygoje) konkursai kuriuose buvę mokiniai pelnė apdovanojimus. Šios pedagogės studentai taip pat aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje, yra įvairių tarptautinių festivalių dalyviai, kuriuose griežia kaip solistai bei kamerinių ansamblių dalyviai.

Šiuo metu buvusi mokinė Teodora Morta Ajauskaitė yra Klaipėdos Kamerinio orkestro koncertmeisterė.