Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Romas Matulis

LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros docentas. Dėstomas dalykas: Renginių režisūra, Kūrybinio projekto organizavimas, Kultūrinių ir meninių organizacijų vystymas, Kultūros politika.


Romas Matulis LMTA Klaipėdos fakultete įgijo renginių režisūros bakalauro laipsnį su kultūros-švietimo darbuotojo kvalifikacija (1987) ir socialinio darbo magistro laipsnį Lietuvos edukologijos universitete (2004).

Bandradarbiaudamas su LMTA Klaipėdos fakulteto teatro katedra doc. Romas Matulis organizuoja tarptautinį vaikų ir jaunimo teatrų festivalį-kūrybines laboratorijas „Mažoji Melpomenė“ ir respublikinį kultūrinės edukacijos projektą „Atviras teatras 24“.

Romas Matulis yra vaikų ir jaunimo teatro „Saula“ direktorius, su kuriuo atstovauta Plungei ir Lietuvai tarptautiniuose festivaliuose bei pasauliniuose teatrų forumuose Japonijoje, Suomijoje, Latvijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Rusijoje ir kitose šalyse. 

R. Matulis yra Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys, Lietuvos kultūros ministerijos kultūros centrų tarybos narys. 

Už aktyvią meninę, kultūrinę ir ekspertinę veiklą Romas Matulis yra apdovanotas LR kultūros ministerijos premijomis (2006, 2008) bei garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ (2012), Lieuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi „Už nuopelnus Lietuvai“ (2021). 

2022 05 10