Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Tomas Ambrozaitis

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros docentas. 


Tomas Ambrozaitis baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, yra muzikos magistras, meno licenciatas, LMTA Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros docentas. Stažavosi Leipzigo Felixo Mendelssohno Bartholdy aukštojoje muzikos ir teatro akademijoje.

Nuo 2001 m. dirbo pedagoginį darbą bei dirigavo įvairiems muzikos kolektyvams – Klaipėdos mišriam chorui „Aukuras“, Klaipėdos koncertų salės kameriniam orkestrui ir kt. 2011–2016 m. vadovavo Šiaulių valstybiniam kameriniam chorui „Polifonija“. Nuo 2015 m. yra Klaipėdos jaunimo simfoninio orkestro dirigentas, 2016 m. tapo KU Muzikos akademijos docentu ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro dirigentu, nuo 2017 m. šio teatro vyriausias dirigentas.

Tomas Ambrozaitis nuo 2005 m. yra Lietuvos chorų sąjungos narys, buvo Klaipėdos miesto kultūros tarybos narys, nuo 2015 m. yra Lietuvos liaudies kultūros centro chorų ekspertas-konsultantas.

Koncertinėje veikloje išskiriamos jo parengtos ir įgyvendintos koncertinės programos bei meniniai projektai su Klaipėdos berniukų ir jaunuolių choru „Gintarėlis“ bei Šiaulių valstybiniu kameriniu choru „Polifonija“ su įvairiais orkestrais Lietuvoje ir užsienyje (Vokietijoje, Austrijoje, Latvijoje, Kroatijoje ir kt.). Ypatingą vietą Tomo Ambrozaičio kūrybinėje biografijoje užima dainų šventės: nuo 2007 m. jis kviečiamas būti Dainų dienos vyriausiuoju dirigentu.

T. Ambrozaitis kaip Klaipėdos muzikinio teatro vyriausiasis dirigentas parengė premjeras: G. Puccini „Bohema“, P. Čaikovskio „Jolanta“, A. Adamo „Žizel“, R. Leoncavallo „Pajacai“, G. Rossini „Sevilijos kirpėjas“, G. Kuprevičiaus „Prūsai“, A. Kučinsko opera vaikams „Žvaigždžių opera“.