Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Akademija pradeda jubiliejinius metus!

90-tasis LMTA gimtadienis žymi ilgą ir kūrybišką kelią, kuriuo eidami mes mokomės ir tobulėjame. Pasak Akademijos rektorės Judita Žukienės: „Gyvendami šiandiena ir ruošdamiesi rytdienai, negalime pamiršti praeities pamokų. Stabtelti, prisiminti kartu, svajoti, kalbėtis, diskutuoti – tai prielaidos įsivertinti, kur esame, ir kurti ateities perspektyvą. Įkvėpimo ir stiprybės semiamės iš geriausiųjų, ryškiausiųjų, per 90 metų daugybę kartų varsčiusių Akademijos duris.

 

„Užsuk, pamatyk, paklausyk!“ – tai šiųmetis Akademijos šūkis, skirtas tiek bendruomenei, tiek miesto gyventojams. Dėl to ir kviečiame švęsti, džiaugtis ir kartu dalyvauti 90-čiui skirtuose renginiuose! Centrinių rūmų antrame aukšte jau veikia paroda „90 stabtelėjimų. Sugauk sėkmę!“, o LMTA didžiojoje salėje visus metus vyks 8 dalių unikalus menininkų dialogų ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“. Renginių ciklą atidarė rektorės Juditos Žukienės ir prof. Vytauto Landsbergio pokalbis. Sausio 27 dieną kviečiame susitikti su pianistais Petru ir Luku Geniušais. Kovo 29 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje skambės LMTA gala koncertas, o gegužės mėnesį Akademija plačiai pravers meno duris į Gedimino prospektą ir netikėtu skambesiu užlies Lukiškių aikštę. Gimtadienio planuose – ir meniškas kraustymasis iš Sluškų rūmų į naujuosius Akademijos rūmus Olandų gatvėje. Renginiai neapsiribos sostine ir persikels į pajūrį, kur kartu su Klaipėdos fakultetu uostamiesčio publikai bus surengti ypatingi koncertai ir projektai.

Akademijos gimtadienis – tai puiki proga atsinaujinti. Džiaugiamės galėdami pristatyti naują LMTA 90 logotipą, kuris mus lydės visus šiuos metus!

Daugiau informacijos apie Akademijos jubiliejų ir renginius rasite čia: https://lmta.lt/lt/lmta-90/apie-lmta-90/