Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Kvietimas dalyvauti kino garso ir muzikos kūrybinėse dirbtuvėse

Kviečiame garso režisierius, garso dizainerius ir kompozitorius dalyvauti kino garso ir muzikos kūrybinių dirbtuvių projekte! 

Projektas „Kino muzika: Eduardas Balsys“, inspiruotas 2019 metais minimo kompozitoriaus E. Balsio 100-mečio, vyks 2019 m. rugsėjo–gruodžio mėnesiais Vilniuje

Projekte kviečiami dalyvauti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA), kitų Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentai ir absolventai bei paskutinių klasių moksleiviai, turintys muzikos komponavimo ir garso dizaino žinių bei patirties. Dalyvių amžius – iki 35 metų. 

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai turės galimybę ne tik išplėsti teorines garso dizaino ir kompozicijos žinias, dalyvauti rugsėjo mėnesį vyksiančioje garsui kine skirtoje tarptautinėje konferencijoje, konsultuotis su kino muzikos ir garso specialistais, bet taip pat galės sukurti muzikos kinui kompozicijas ir jas gyvai pristatyti. 

Dirbtuvių metu bus suformuotos kūrybinės komandos: jos bus supažindintos su kino filmais, kuriems kompozitorius E. Balsys kūrė muziką, o pasirinktoms šių filmų ištraukoms dalyviai kurs originalias kompozicijas arba muzikines interpretacijas. 

Kūrybinių dirbtuvių turinys ir eiga:
• 2019 m. rugsėjo 12–14 d. – tarptautinė kino garsui skirta konferencija;
• 2019 m. rugsėjis / spalis – suformuotų komandų kūrybinis darbas kuriant atrinktų filmų fragmentų garso takelius;
• 2019 m. lapkričio 7, 14, 21, 28 d., gruodžio 5 d. – kūrybinių projektų pristatymai (NDG, LKS, LMTA). 

Kvietimas atviras iki rugpjūčio 31 d. 23:59 val. 
Dalyvių registracijos anketa: https://bit.ly/318Z6oN
Dalyvavimas projekte nemokamas.
Kilus klausimams kreipkitės el. paštu menas@lmta.lt

Organizatoriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Nacionalinė dailės galerija, Lietuvos kompozitorių sąjunga. 
Partneris: Lietuvos muzikos informacijos centras. 
Rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba.

2019 08 16