Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Privatumo politika

LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJOS PRIVATUMO POLITIKA

Mes rūpinamės Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumu, todėl parengėme Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (toliau – Akademija) privatumo politiką (toliau – Privatumo politika), kuri skirta informuoti Jus kaip mes renkame, naudojame ir tvarkome Jūsų pateiktus ar mūsų surinktus Jūsų asmens duomenis, Jums naudojantis Akademijos internetine svetaine.

Jūsų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu (toliau – ADTAĮ) bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Privatumo politika reglamentuoja pagrindinius Akademijos internetinės svetainės naudotojų asmens duomenų rinkimo tikslus, principus bei tvarką. Susipažinti su privatumo politika ir mūsų interneto svetainėje naudojamais slapukais galite čia.

Susipažinti su Asmens duomenų tvarkymu Akademijoje galite čia

Kontaktai

Jeigu turite klausimų dėl asmens duomenų tvarkymo Akademijoje, prašome kreiptis į Akademijos duomenų apsaugos pareigūną elektroniniu paštu dap@lmta.lt arba telefonu (8 5) 207 5792.

Jei turite klausimų, susijusių su mūsų apie jus renkama informacija, galite susisiekti:

Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Gedimino pr. 42, 01110 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 261 2691
Faks. (8 5) 212 6982
El. paštas rektoratas@lmta.lt