Projektas „NORD+MIX“ pristatytas su elektroakustine muzika

Birželio 8 d. LR Švietimo ir mokslo ministerijoje Šiaurės ir Baltijos šalių švietimo ministrų susitikimo bei programos „Nordplus“ 30-mečio proga Lietuvos muzikos ir teatro akademija elektroakustinės muzikos pasirodymu pristatė savo koordinuotą projektą NORD+MIX.

Susitikimo svečiams buvo atlikti Vilniuje vykusių projektų dalyvių – Helsinkio menų universiteto Sibelijaus akademijoje studijuojančio Antti Eemeli Suomalaineno ir LMTA bakalauro studijas baigiančios Monikos Zenkevičiūtės – kūriniai. Skambėjo A. E. Suomalaineno„El Box“ (atl. Artūras Kažimėkas, bosinis klarnetas) ir energingasis M. Zenkevičiūtė „Adidas“. Tarp susitikimo svečių buvo elektroninės muzikos gerbėjų, susidomėjusių Monikos kūryba.

Pasirodymas truko 15 minučių, tačiau, jei būtų pagrota visa per trejus NORD+MIX projekto metus sukurta muzika, koncertas užtruktų apie 10 valandų.

Padėkos už visą projektą ir jo pristatymą Švietimo ir mokslo ministerijoje skrieja LMTA Muzikos inovacijų studijų centrui – jo vadovui Mantautui Krukauskui, garso režisieriams Vyteniui Gadliauskas ir Jurgiui Jarašiui.

LMTA Tarptautinių ryšių skyrius