Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Stojamuosiuose egzaminuose į muzikos krypties bakalauro studijas 2024 m. grąžinama Muzikos žinių patikrinimo dalis

Nuo 2024 m. LMTA stojamuosiuose egzaminuose į muzikos krypties studijas (Muzikos atlikimo ir Muzikos studijų programas), greta specialybės stojamojo egzamino ir motyvacinio pokalbio bus vykdomas ir muzikos žinių patikrinimas. Ši dalis tesudarys 10 proc. stojamojo balo.

D. Matvejev nuotr.

Muzikos žinių patikrinimas stojamuosiuose buvo vykdomas iki 2006 m.  Jį iš dalies pakeitė mokyklinis Muzikologijos egzaminas. 2024 m. šis egzaminas Nacionalinės švietimo agentūros bus rengiamas paskutinį kartą. Tad kaip dauguma Europos aukštųjų muzikos mokyklų, taip ir Lietuvos muzikos ir teatro akademija vėl vykdys stojančiųjų atranką įtraukiant muzikos istorijos bei muzikos teorijos mokomųjų dalykų žinių, gebėjimų patikrinimą. Tai daroma siekiant užtikrinti aukštą studijų kokybę, geriausiai atliepti priimtųjų studijuoti lūkesčius ir galimybes. Taip tikimės tiksliausiai nukreipti įstojusiuosius į jų žinių lygį atitinkančias teorinių disciplinų grupes ir sudaryti kiekvienam palankiausią studijų planą.

Atnaujintus stojamojo egzamino reikalavimus rasite čia.

Nuo sausio mėnesio planuojama periodiškai rengti nemokamas („gyvai” ir nuotoliu) muzikos istorijos ir teorijos mokomųjų dalykų konsultacijas besirengiantiems studijuoti. Konsultacijų laikas, vieta ar prisijungimo nuorodos  prie nuotolinių konsultacijų bus paskelbtos 2024 m. sausio mėn. pradžioje.

Kilus klausimų:

LMTA informacija
2023 12 15