Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Rūta Girdzijauskienė

Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros profesorė, socialinių mokslų daktarė, LMTA Senato narė ir pirmininkės pavaduotoja. Dėstomi dalykai: Kūrybos pedagogika, Kultūros edukologija, Muzikinio ugdymo didaktika, Tyrimų metodologija. 


Kontaktai

Mokslinės ir pedagoginės veiklos aprašymas


Trumpa biografija: Rūta Girdzijauskienė yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė, Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos prezidentė. Ji yra Europos muzikinio ugdymo mokykloje asociacijos (European Association for Music in Schools – EAS), Europos ankstyvojo muzikinio ugdymo tyrėjų tinklo (European Network for Music Educators and Researchers of Young Children – EuNET MERYC) tarybos narė. Daugelį metų ji yra bendrojo ugdymo mokyklos mokytoja ir vaikų choro vadovė. Kiekvienais metais veda daugiau nei 10 autorių seminarų mokytojams ir mokyklų bendruomenėms, skaito pranešimus Lietuvos ir užsienio mokslo renginiuose, veda atviras pamokas muzikos mokytojams ir švietimo bendruomenei, vadovauja projektams ar juose dalyvauja. Rūta Girdzijauskienė yra Lietuvos ugdymo programų ir muzikos vadovėlių bendraautorė. Jos publikacijų sąraše yra 2 monografijos, 10 mokymo priemonių, daugiau nei 100 mokslo ir metodinių straipsnių. Moksliniai interesai: tyrimų metodologija, muzikinio ugdymo didaktika, muzikinis kūrybiškumas ir jo ugdymas, vokalo pedagogika ir mokytojų rengimas.