Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Jaunųjų folklorininkų konferencija „TRADICIJOS SAMPRATA ŠIANDIEN“

Kviečiame dalyvauti visų pakopų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus ir kitus akademinei bendruomenei nepriklausančius jaunuosius folklorininkus mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Tradicijos samprata šiandien“, kurią 2018 m. balandžio 26 d. 10 val. rengia Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Etnomuzikologijos katedra. Konferencija vyks LMTA centriniuose rūmuose (Gedimino pr. 42, Vilnius), J. Karoso salėje.

Mokslinės-praktinės konferencijos tikslas – skatinti jaunuosius tyrėjus ir praktikus aktyviai dalyvauti mokslinėje bei praktinėje veikloje, pristatyti savo tyrimų ir/ar praktinės veiklos rezultatus, skatinti Lietuvos aukštųjų mokyklų ir jų studentų bendradarbiavimą., mažinti atskirtį tarp akademinės ir neakademinės bendruomenių. Konferencijos metu jaunieji folklorininkai pateiks savo pranešimus muzikinio ir choreografinio folkloro bei su juo susijusių tarpdisciplininių tyrimų tematika. Pranešimai gali būti rengiami remiantis tyrimais, atliktais rašant kurso ar baigiamuosius darbus, praktine folklorininkų veikla.

Konferencijos pranešimų tematikos sritys:

• Muzikinis (dainuojamasis, instrumentinis) ir/ar choreografinis folkloras

• Muzikinis ir/ar choreografinis folkloras ir kitų sričių (etnologijos, mitologijos, tautosakos, menotyros, istorijos, sociologijos, edukologijos ir kt.) tyrimai

• Muzikinio ir/ar choreografinio folkloro praktinio mokymo(si) aspektai

Galimos pranešimų pristatymo alternatyvos:

• Mokslinis pranešimas (tyrimo pristatymas)

• Praktinės veiklos pristatymas (pranešimai apie praktinėje veikloje naudojamus metodus)

• Folkloro atlikimo meistriškumo mokymai (darbo metodų praktinis pristatymas)

Kviečiame pranešimus pristatyti ir kelių alternatyvų posėdžiuose.

Pranešimų ir praktinių užsiėmimų pavadinimų ir santraukų (iki 200 žodžių) laukiame iki 2018 m. kovo 30 d. el. paštu: vera.cepuliene@gmail.com.

Pranešimo trukmė – 15 min., praktinių mokymų – 25 min., diskusijoms ir klausimams – 5 min. Auditorijoje bus visa multimedijos įranga ir kompiuteris, galimybė pristatyti skaidres, garso ir vaizdo įrašus.

Organizatoriai: LMTA Etnomuzikologijos katedra

Atsakingi asmenys: Vera Venckūnaitė-Čepulienė, Emilija Vaiginytė

Daugiau informacijos: emilevaiginyte@gmail.com, vera.cepuliene@gmail.com, www.facebook.com/Etnomuzikologai