Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Pokalbių ciklas „Susikalbėjimai Didžiojoje“

„Susikalbėjimai Didžiojoje“ – tai pokalbių ciklas, kuriame susitinka pripažinti meno meistrai ir kylantys jaunieji menininkai. Šis renginys yra ypatingos Akademijai sukakties – 90-ojo jubiliejaus programos dalis.

LMTA minėjimo išvakarėse, gruodžio 20 d. į pirmąjį „Susikalbėjimų Didžiojoje“ vakarą pakvietė susitikimas su profesoriumi, LMTA garbės daktaru, meno, muzikos ir kultūros istoriku, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos pirmininku Vytautu Landsbergiu, kuris taip pat mini garbingą 90-ies metų sukaktį. Profesorių kalbino Akademijos rektorė, muzikologė, humanitarinių mokslų daktarė, docentė Judita Žukienė.

„Susikalbėjimų Didžiojoje“ ciklą toliau tęs nemažiau Lietuvos ir pasaulio kultūrai reikšmingos asmenybės. Šių dviejų inteligentiškų ir kūrybiškų kartų akistatoje susitiks: pianistai Petras Geniušas ir Lukas Geniušas, operos solistės Irena Milkevičiūtė ir Asmik Grigorian, kompozitoriai Mindaugas Urbaitis ir Raminta Naujanytė-Bjelle, kino režisieriai Algimantas Puipa ir Laurynas Bareiša, aktorės Nelė Savičenko ir Jovita Jankelaitytė. Vėliau susitikimų ciklą tęs teatro režisieriai Gintaras Varnas ir Antanas Obcarskas, aktoriai Valentinas Masalskis ir Matas Dirginčius, šiuolaikinio šokio kūrėjos Aira Naginevičiūtė-Adomaitienė ir Greta Grinevičiūtė. Pašnekovus kalbins žinomi Lietuvos muzikologai, teatrologai ir kinotyrininkai.

„Susitikimai Didžiojoje“ renginiai skirti plačiajai visuomenei ir yra nemokami.