Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Psichologinė ir dvasinė pagalba

LMTA studentai turi galimybę gauti nemokamą profesionalią psichologinę pagalbą, siekiant spręsti iškilusius sunkumus, atpažinti ir paveikti su sveikata susijusią riziką bei sutrikimus, kuriuos skatina psichologiniai veiksniai. Psichologo paslaugos orientuotos į konkretų besikreipiantį asmenį, siekiant suteikti galimybę gauti kvalifikuotą pagalbą tuomet, kai jos labiausiai reikia.

Jeigu Jums svarbu pasikalbėti apie nerimą keliančius klausimus, LMTA psichlogė kviečia studentus registruotis į individualius susitikimus.

Konsultacijas gyvai Klaipėdoje arba nuotoliniu būdu teikia psichologė Gabija Sruogiūtė-Stašienė. Registracija el. paštu gabija.stasiene@lmta.lt. Susitikimai vyksta K. Donelaičio g. 4, Klaipėda, 411 kabinete.

 

LMTA studentai ir kiti bendruomenės nariai taip pat gali kreiptis dvasiniam pokalbiui į LMTA kapelioną kunigą Dovydą Grigaliūną. Dėl susitikimo kreiptis el. paštu dovydas.grigaliunas@lmta.lt