Psichologinė ir dvasinė pagalba

Informuojame, kad LMTA studentai turi galimybę gauti nemokamą profesionalią psichologinę pagalbą, siekiant spręsti iškilusius sunkumus, atpažinti ir paveikti su sveikata susijusią riziką bei sutrikimus, kuriuos skatina psichologiniai veiksniai. Psichologo paslaugos orientuotos į konkretų besikreipiantį asmenį, siekiant suteikti galimybę gauti kvalifikuotą pagalbą tuomet, kai jos labiausiai reikia.

Jeigu Jums svarbu pasikalbėti apie nerimą keliančius klausimus, profesionali sveikatos psichologijos specialistė Inesa Kraujutienė kviečia studentus registruotis į individualius ar grupinius terapinius susitikimus. Siekiant valdyti lankytojų srautus, prašome į susitikimus registruotis telefonu: +370 640 12502 (psichologė Inesa Kraujutienė). Susitikimai vyksta kiekvieną mokslo metų penktadienį, yra anoniminiai ir konfidencialūs. Registruojantis pakanka pasakyti savo vardą.

Taip pat LMTA studentai ir kiti benduomenės nariai gali kreiptis dvasiniam pokalbiui į LMTA kapelioną kunigą Dovydą Grigaliūną, tel. 8 680 80078. Susitikimai vyksta kiekvieną mokslo metų antradienį LMTA Kongresų rūmuose (Vilniaus g. 6-2), 209 kabinete. Yra galimybė susitikti ir kitu Jums patogiu metu, suderinus laiką iš anksto.