Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Psichologinė ir dvasinė pagalba

Informuojame, kad LMTA studentai turi galimybę gauti nemokamą profesionalią psichologinę pagalbą, siekiant spręsti iškilusius sunkumus, atpažinti ir paveikti su sveikata susijusią riziką bei sutrikimus, kuriuos skatina psichologiniai veiksniai. Psichologo paslaugos orientuotos į konkretų besikreipiantį asmenį, siekiant suteikti galimybę gauti kvalifikuotą pagalbą tuomet, kai jos labiausiai reikia.

Jeigu Jums svarbu pasikalbėti apie nerimą keliančius klausimus, psichologė Nijolė Goštautaitė-Midttun kviečia studentus registruotis į individualius susitikimus. Prašome registruotis el. paštu nijole.gostautaite@lmta.lt. Susitikimai vyksta LMTA VI rūmų (Pamėnkalnio g. 15, įėjimas iš Vasario 16-osios gatvės) 6 kabinete (III aukštas). 

Taip pat LMTA studentai ir kiti bendruomenės nariai gali kreiptis dvasiniam pokalbiui į LMTA kapelioną kunigą Dovydą Grigaliūną, tel. +370 680 80078. 

Psichologės konsultacijos taip pat teikiamos Klaipėdos fakultete