Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Psichologinė ir dvasinė pagalba

Informuojame, kad LMTA studentai turi galimybę gauti nemokamą profesionalią psichologinę pagalbą, siekiant spręsti iškilusius sunkumus, atpažinti ir paveikti su sveikata susijusią riziką bei sutrikimus, kuriuos skatina psichologiniai veiksniai. Psichologo paslaugos orientuotos į konkretų besikreipiantį asmenį, siekiant suteikti galimybę gauti kvalifikuotą pagalbą tuomet, kai jos labiausiai reikia.

Jeigu Jums svarbu pasikalbėti apie nerimą keliančius klausimus, profesionali sveikatos psichologijos specialistė Inesa Kraujutienė kviečia studentus registruotis į individualius ar grupinius terapinius susitikimus. Siekiant valdyti lankytojų srautus, prašome į susitikimus registruotis telefonu: +370 640 12502 (psichologė Inesa Kraujutienė). Susitikimai vyksta LMTA VI rūmuose (Pamėnkalnio g. 15, įėjimas iš vasario 16-osios gatvės), 6 kab. (III aukštas). 

Taip pat LMTA studentai ir kiti bendruomenės nariai gali kreiptis dvasiniam pokalbiui į LMTA kapelioną kunigą Dovydą Grigaliūną, tel. +370 680 80078. Susitikimai vyksta LMTA VI rūmuose (Pamėnkalnio g. 15, įėjimas iš vasario 16-osios gatvės), 6 kab. (III aukštas).