Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Socialinės stipendijos

Paraiškos socialinėms stipendijoms gauti yra teikiamos elektroniniu būdu fondo interneto tinklalapyje (www.vsf.lt)  autorizuojantis per elektroninę bankininkystę arba elektroninio parašo sistemas. Pagrindiniai paraiškų priėmimai vyksta du kartus per metus:

  • rudens semestrą (įskaitant žiemos atostogų laikotarpį): einamųjų metų rugsėjo 15 d. – spalio 10 d.
  • pavasario semestrą (įskaitant vasaros atostogų laikotarpį): einamųjų metų sausio 20 d. – vasario 20 d.

Likus lėšų, papildomi paraiškų priėmimai vyksta kiekvieną mėnesį. Apie juos skelbiama Valstybinio studijų fondo tinklalapyje.

Socialinės stipendijos dydis – 3 BSI (šiuo metu 114 Eur per mėnesį). Iki euro įvedimo dienos apskaičiuotos, bet neišmokėtos už gruodžio ir ankstesnius mėnesius socialinės stipendijos perskaičiuojamos į eurus taikant oficialų euro ir lito perskaičiavimo kursą ir siekia 112,95 Eur. Socialinė stipendija yra pervedama į asmeninę studento sąskaitą kiekvieno mėnesio pabaigoje (iki 27 d.) iki aukštosios mokyklos nurodytos semestro pabaigos datos.

          Socialinės stipendijos mokėjimas nutraukiamas:

  • studentui baigus studijas pirma numatytos studijų baigimo datos;
  • nutraukus studijas ar pašalinus studentą iš aukštosios mokyklos;
  • suteikus studentui akademines atostogas ar laikinai sustabdžius studijas;
  • atsiradus ir (arba) paaiškėjus Socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo 5 punkte nustatytoms aplinkybėms, dėl kurių studentui negalėjo būti skirta socialinė stipendija.

Socialinę stipendiją gavęs studentas, nutraukęs studijas, išbrauktas iš studentų sąrašų, baigęs studijas pirma numatytos studijų baigimo datos, sustabdęs studijas ar išėjęs akademinių atostogų, taip pat pakeitęs studijų programą, privalo raštu apie tai pranešti fondui ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo šių aplinkybių atsiradimo.

Papildomą informaciją Jums suteiks:

Indrė Slavinskienė
Studijų informacijos ir duomenų skyrius
Tel.: (8 5) 261 0144

Viktorija Vigėlienė
Stipendijų ir finansinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
Tel.: (8 5) 264 7153