Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Menų terapija

Jungtinės antrosios pakopos studijų programos Menų terapija tikslas – parengti sveikatos mokslų magistrą, profesionaliai taikantį meno terapiją asmens sveikatos ir gerovės srityje: gebantį įgyvendinti meno terapijos programas įvairioms klientų grupėms sveikatos priežiūros, socialinėse ir specialiojo ugdymo įstaigose, skirtingose sociokultūrinėse aplinkose; gebantį savarankiškai spręsti profesines problemas nuolatinės kaitos kontekste ir atsakyti už savo veiklos rezultatus; gebantį vykdyti mokslinę tiriamąją veiklą – plėtoti naujas idėjas ir dalyvauti tarpdiscipliniuose tyrimuose, tobulinti meno terapijos metodus ir kurti naujus. 

Skiriamieji bruožai: Tai pirmoji ir vienintelė Lietuvoje Menų terapijos studijų programa. Taip pat, tai jungtinė studijų programa, sudaranti galimybę įgyti kokybiškų tarpdisciplininių žinių ir gebėjimų, perimant Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos fakulteto ir programos partnerių patirtį, būtiną siekiant tapti aukštos kvalifikacijos meno terapeutu.

Priėmimą į Menų terapijos studijų programą vykdo Vilniaus universitetas.

VALSTYBINIS KODAS: 6283GX001

SPECIALIZACIJOS: Dramos terapija, Muzikos terapija, Šokio-judesio terapija

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Sveikatos mokslai

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS: Sveikatos mokslų magistras

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 2 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 120

AKREDITUOTA IKI: 2020-08-31

FAKULTETAI: VU Medicinos fakultetas; LMTA Muzikos fakultetas

PROGRAMOS KOMITETAS: Informacija

Stojantiesiems: Muzikos terapija, Dramos terapija, Šokio-judesio terapija

Grįžti atgal