Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Kino menas

Studijų programos tikslas: Rengti profesionalius ir visuomeniškai aktyvius kino kūrėjus, atitinkančius tarptautinius standartus, išmanančius kino meno specifiką, gebančius atsakyti už kūrinio meninę vertę, jo sukūrimą ir įgyvendinimą, pritaikant kūrybines vadybos, dramaturgijos, režisūros, montažo ir vaizdo formavimo technikos žinias, taip pat gebančius analizuoti ir vertinti kino projektus bendrame kultūriniame bei socialiniame kontekste. Magistrai lavina intelektą ir plečia erudiciją, derindami meninės praktikos patirtį su meno tyrimais. 

Kino menas – antrosios pakopos Kino krypties studijų programa, perėmusi LMTA vykdytų Vaizdo režisūros ir Vaizdo operatoriaus studijų programų gerąją patirtį ir tradicijas.

VALSTYBINIS KODAS: 6211PX003

SPECIALIZACIJOS: Garso dizainas, Prodiusavimas, Vaizdo operatorius, Vaizdo režisūra

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Menai

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS: Menų magistras

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 2 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 120

AKREDITUOTA IKI: 2019-08-31

FAKULTETAS: Teatro ir kino fakultetas

PROGRAMOS KOMITETAS

STUDIJŲ PROGRAMŲ PLANASLT kalba

Studijų programos skiriamieji bruožai: Tai vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio studijų programa, rengianti profesionalius, kino meno specifiką išmanančius absolventus; rengianti pagrindinę kino komandą: garso režisierių, kino prodiuserį, vaizdo operatorių, vaizdo režisierių. 
Studijų programa išskirtinė dėl gilinimosi į latentinio vaizdo kūrimo specifiką, kuri ne tik maksimaliai praplečia kūrybos galimybes, bet ir suteikia gebėjimų kūrybiškai restauruoti turimus šalies archyvus. Programos dėstytojai – žymiausi šalies kino kūrėjai. 
Profesinės veiklos galimybės: Baigę antrosios pakopos studijų programos Kino menas studijas asmenys gali dirbti Lietuvos ir užsienio kino ir TV produkcijos gamybos kompanijose, taip pat gali savarankiškai reikštis kūrybinėje, meninėje veikloje. 
Tolesnių studijų galimybės: Baigę antrosios pakopos studijų programą Kino menas absolventai gali tęsti studijas meno doktorantūroje.