Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Vaizdo / garso įrašų pateikimas stojamajam egzaminui

Jeigu jau užsiregistravote Bendrojo priėmimo sistemoje (LAMA BPO BPIS) stojamųjų egzaminų, vykdomų nuotoliniu būdu ar egzaminų, kuriuose nurodyta atsiųsti iki stojamojo egzamino užduotis (vaizdo ar garso įrašų nuorodas), turite atsiųsti  el. paštu (kompozicija, elektroninė muzika, muzika ir edukacija) arba įkelti į žemiau nurodytas formas (forma atsidaro paspaudus programos/specializacijos pavadinimą)


Muzikos atlikimas, džiazas (Vilniuje) – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24 val iki stojamojo egzamino pradžios. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 

Muzikos atlikimas, fortepijonas (Vilniuje) – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip iki birželio 27 d. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 

Muzikos studijos, muzika ir edukacija (Klaipėdoje) – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite atsiųsti el. paštu muzedukacija@lmta.lt. ne vėliau kaip iki birželio 22 dienos. iki stojamojo egzamino (motyvacinio pokalbio). Laiške turi būti nurodytas Vardas, Pavardė, LAMA BPO registracijos numeris. Nuoroda poklabiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios.

Muzikos studijos, elektroninė muzika, kompozicija (Vilniuje) – vaizdo / garso įrašus,  partitūras /  natas pdf formatu (vardas_pavarde_kūrinio_pavadinimas.pdf) prašome atsiųsti ne vėliau kaip 10 d. iki stojamojo egzamino (motyvacinio pokalbio) el. paštu kompozicija.ba@lmta.lt . Laiške turi būti nurodytas Vardas, Pavardė, LAMA BPO registracijos numeris, specializacija. Motyvacinis pokalbis vyks egamzinų tvarkaraštyje nurodytoje vietoje.


Vaizdo įrašų įkėlimo instrukcijos: „YouTube“, „Vimeo

Stojamųjų egzaminų reikalavimai

Stojamųjų egzaminų tvarkaraščiai


Kilus klausimams rašykite priemimas@lmta.lt