Stojantiesiems Studentams Darbuotojams Psichologo pagalba | sielovada

naujienos

2019.02.08

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vilniaus dailės akademija tęsia tradiciją valstybines šventes švęsti kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir vasario 15 d. maloniai kviečia kartu paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną.

 

PROGRAMA:

14 val. Sauliaus Vaitiekūno parodos „XXI amžiaus muziejus“ pristatymas.
VDA ekspozicijų salės „Titanikas“, Maironio g. 3. Parodą pristato autorius Saulius Vaitiekūnas ir kuratorius Vidas Poškus.  

15 val. Julijono Urbono projekto „Planeta iš žmonių: Lietuvos kosminė tapatybė“ pristatymas.
110 aud., Maironio g. 3. Parodą pristato autorius Julijonas Urbonas. 

VDA informacija
2019 02 08

 

2019.02.08

LMTA rektorius Zbignevas Ibelgauptas: Kviečiu drąsiai svajoti

Vykstant Studijų mugei bei artėjant LMTA atvirų durų dienoms (kovo 23 d. – Vilniuje, kovo 30 d. – Klaipėdoje), verta pasižvalgyti, ką kūrybingam jaunimui siūlo Lietuvos muzikos ir teatro akademija. LMTA vienija muzikos, teatro, šokio, kino, televizijos, meno vadybos ir tyrinėjimų sritis. Nuo šiol galima stoti ir į LMTA Klaipėdos fakultetą. Jūsų dėmesiui – pokalbis su LMTA rektoriumi, pianistu prof. Zbignevu Ibelgauptu.

Ką galėtumėte pasakyti jaunam žmogui, kuris svajoja arba svarsto galimybę stoti į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją?

Kviečiu svajoti, bet ir gerai pagalvoti: renkamės gyvenimo profesiją. Tai atsakingas pasirinkimas. Menininko profesija skiriasi nuo visų kitų ne mažiau gerbiamų profesijų tuo, kad čia beveik nėra ribų tarp darbo ir laisvalaikio. Tai yra gyvenimas mene.

Žinoma, startinė pozicija tų žmonių, kurie jau studijavo atlikimo meną specializuotose muzikos mokyklose, yra kitokia nei tų, kurie ketina rinktis mūsų siūlomas studijas, nebūtinai reikalaujančias išankstinio pasirengimo (pvz., teatras, kinas, net šokis). Tačiau visas mūsų studijų kryptis vienija ištikimybė menui.

Labai dažnai sukuriama iliuzija, kad akademijos studijų rezultatas – tai nuolatinė šventė: koncertai, spektakliai, kino filmai, knygų pristatymai. Taip, tai šventė. Bet tam, kad ji įvyktų, reikalingas pasiaukojantis, kartais alinantis darbas.

Taigi dar kartą siūlau gerai apsvarstyti savo pasirinkimą. O patogiausias būdas susipažinti su būsimų studijų perspektyvomis ir galimybėmis yra ateiti į Atvirų durų dienas. Čia susirinks jūsų būsimieji pedagogai. Mes didžiuojamės, kad turime pačios aukščiausios kvalifikacijos akademinį personalą, pedagogus, tarp kurių, beje, yra arti 30 Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų.

Esate ne tik LMTA rektorius, bet ir profesorius, pats dėstote. O prieš daugelį metų studijavote akademijoje…

 Aš stojau į Lietuvos valstybinę konservatoriją, dabartinę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, 1979 metais. Taigi jau beveik 40 metų esu šios bendruomenės narys. Drąsiai galiu pasakyti, kad pakartočiau šį kelią dar kartą. Žinoma, per tuos metus daug kas pasikeitė. Dabar kartais skundžiamės, esame kuo nors nepatenkinti, tačiau užtenka palyginti tai, ką turime šiandien, ir situaciją akademijoje vos prieš 10-15 metų, kad suvoktume, kiek permainų įvyko.

Vis dėlto nepakitę liko tai, kad kaip anksčiau, taip ir dabar, mūsų akademija yra pati geriausia aukštoji atlikimo menų mokykla Lietuvoje, turinti puikius pedagogus, motyvuotus studentus ir nuostabią skirtingų menų sinergijos galimybę.

LMTA pavadinime minima muzika ir teatras, bet čia mokoma ir kino, šokio meno, vadybos, menotyros ir t. t. Kas vienija visą šią įvairovę? Kuo LMTA skiriasi nuo kitų aukštųjų mokyklų?

Į pavadinimą visko neįmanoma sudėti… Visas sritis vienija laiko ir erdvės menas, kūryba. Net pats, pavadinkime, nuobodžiausias procesas – kartojimas, tam tikrų įgūdžių įtvirtinimas, čia niekada nebūna vienodas. Tai visad yra kūrybinis procesas.

Kuo mūsų mokykla išsiskiria iš kitų? LMTA turi ilgametes savo srities menininkų ugdymo tradicijas – tik ką minėjome 85-metį. Kita vertus, mus išskiria graži tradicijų ir inovacijų dermė.

Kokių studentų akademija norėtų pritraukti? Kokį matote idealų LMTA studentą ir idealų absolventą?

Akademija norėtų pritraukti ir pritraukia talentingus, motyvuotus jaunuolius. Mes stengiamės atskleisti jų gebėjimus. Būna įvairiai: pas mus stoja ir labai gabūs, ryškūs žmonės; kiti įstoja gal ne su tokiais ryškiais gebėjimais, bet studijuojant atsiskleidžia ne ką menkiau nei pirmieji.

Mes stengiamės išmokyti studentus prisitaikyti šiuolaikiniame pasaulyje ir šių dienų konkurencingoje rinkoje, suteikti galimybę baigus studijas nesijausti vienišais. Gyvename sudėtingame pasaulyje, tad labai svarbu išugdyti jaunuomenės savarankiškumą, tam tikrus verslumo pradmenis. Džiugu, kad kai kurie mūsų studentai jau studijuodami susikuria darbo vietas: susiburia į ansamblius, trupes, ir po to persikelia, pavyzdžiui, į Nacionalinę filharmoniją ar kitas institucijas, patys kuria savo verslą.

Idealus studentas yra tas, kuris nori įgyti žinių, o taip pat – bendradarbiauti su akademija, su dėstytojais; kuris yra atviras ir nebijo keistis. Mat pasaulis keičiasi labai greitai.

Taigi ką Lietuvos muzikos ir teatro akademija gali pasiūlyti stojantiesiems?

Kaip minėjau, pačius geriausius meno profesionalus – dėstytojus. Drąsiai sakau: jie dirba pas mus.

Esame atnaujinę studijų infrastruktūrą: įsigiję puikių instrumentų – ne tik muzikos atlikimo, bet ir kūrybai skirtas technologijas, kino techniką ir pan.

Plėtojame tarptautinį bendradarbiavimą. Studijuojant LMTA galima mokytis ne tik pas geriausius Lietuvos, bet ir užsienio mokyklų profesorius. Šiandien tai mūsų kasdienybė. Meistriškumo pamokas akademijoje rengia Europos, Amerikos, Azijos universitetų profesoriai.

Studentai, be abejo, turi galimybę pagal mainų programas išvykti studijuoti į kitas Europos šalis.

Muzikai gali dalyvauti įvairiausiuose konkursuose – tiek užsienyje, tiek Lietuvoje: pas mus vyksta daug aukštos kokybės tarptautinių renginių – konkursų, festivalių.

Perspektyvos tikrai plačios… Tik reikia išmokti jomis naudotis.

Ko palinkėtumėte stojantiesiems?

Kviečiu drąsiai svajoti ir nebijoti suklysti, siekiant svajonių, o mes padėsime jas įgyvendinti.


Kalbino Beata Baublinskienė

2019.02.07

LMTA dalyvavo parodoje „Studijos 2019“

Vasario 7-9 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademija dalyvavo Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“, vykusioje Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“. 

LMTA, kaip ir kasmet, studijų parodoje buvo pristatoma dviem stendais – pagrindiniu bei Muzikos inovacijų studijų centro stendu naujoje STEAM erdvėje. 

Vasario 7 d. vyko du susitikimai su abiturientais bei visais, besidominčiais studijomis LMTA. Pirmajame pristatyme „Meno vadyba: kas lems Lietuvos meno kūrėjų sėkmę. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ dalyvavo LMTA Meno vadybos skyriaus vedėjas Vygintas Gasparavičius ir meno vadybos lauko atstovai.

Per antrąjį pristatymą „Šokio studijų programos Klaipėdoje ir Vilniuje. Vaidybos studijos. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ abiturientams apie savo sritis kalbėjo aktorius, Vaidybos ir režisūros katedros profesorius Darius Meškauskas, choreografas, Šokio ir judesio katedros vedėjas Andrius Katinas bei baletmeisteris, Klaipėdos fakulteto Šokio katedros vedėjas prof. dr. Vidmantas Mačiulskis. 

Nuotraukų galeriją iš parodos „Studijos 2019“ galite pasižiūrėti ČIA

LMTA informacija
2019 02 10

2019.02.05

„Studentų, bet ne studentiški“: IX tarptautinis Šoblės kino festivalis

Vasario pabaigoje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) jau devintąjį kartą vyks studentiško kino fiesta – tarptautinis studentų kino festivalis „ŠOBLĖ_2019“. Šių metų festivalio šūkiu „Studentų, bet ne studentiški“ renginio organizatoriai, LMTA studentai, sieks kovoti su „studentiško“ kino klišėmis ir atskleisti neįprastus, savaip žavius jo niuansus.

Keistas renginio pavadinimas kilo iš LMTA Kino ir televizijos katedros įkūrėjo, režisieriaus Henriko Šablevičiaus pravardės „Šoblė“. Šiuo vardu pasivadino studentų iniciatyva suburtas kino klubas, pradėtas rengti ir kino festivalis. Iš kartos į kartą perduodama iniciatyva ilgainiui pakeitė savo įvaizdį, tačiau pagrindinė idėja – suburti skirtingų kartų kino kūrėjus, sutikti senus kolegas ir pažinti naujus veidus – išliko.

Tris dienas vyksiančiame renginyje bus parodyta 38 trumpametražiai filmai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. Vasario 20-22 d. „ŠOBLĖ_2019“ pristatys šešias programas: geriausių tarptautinio kino ir televizijos mokyklų tinklo CILECT filmai, tradicija tapusi Henriko Šablevičiaus filmų programa, dvi jaunųjų Lenkijos dokumentinio ir vaidybinio kino kūrėjų ir dvi lietuviškos programos. Žiūrovai taip pat išvys tradicinę „Blogiausių filmų“ programą – studentiškus liapsusus, kuriais kūrėjai nesididžiuoja, tačiau sutinka pasidalinti.

Pirmą kartą tarptautinėje festivalio programoje bus pristatomi konkrečios Europos kino mokyklos – Silezijos universiteto Krzysztofo Kieślowskio radijo ir televizijos fakulteto (WRiTV) – filmai. Tikimasi, jog tai paskatins studentus praplėsti akiratį, inicijuoti bendros gamybos projektus su užsienio aukštosios mokyklos studentais. Kaimyninės šalies studentų mokymosi ir žinių panaudojimo praktikoje metodai taip pat skiriasi. Šia patirtimi dalinsis vizituojantys festivalio svečiai: prodiuserė Anna Huth bei operatorius Paweł Chorzępa. Vasario 19 d. jie ves atvirus praktinius mokymus apie tai, kaip tinkamai pristatyti savo filmo idėją.

Du vakarus, vasario 21 ir 22 d., dokumentinių ir vaidybinių filmų kūrėjai iš Lietuvos varžysis dėl geriausio kūrėjo titulo. Be filmų peržiūrų taip pat bus vertinami geriausi kino dramaturgų scenarijai. Filmus vertins profesionalų komisija, tačiau publika neliks nuošalyje ir rinks savo simpatiją. Geriausi kūrėjai bus apdovanoti specialiai renginiui sukurtomis „gyvomis“ prizinėmis statulėlėmis.

Tradiciškai tris dienas rengiamas festivalis šiais metais renginio svečius pakvies į pratęsimą vasario 25 d. Kiekvieną pirmadienį rengiamo „Šoblės kino klubo“ metu bus pristatoma „dūzgių“ programa „Trumpi, bet per geri“, kurios metu bus galima išvysti geriausius pastarųjų metų LMTA kūrėjų filmus, skinančius laurus tarptautiniuose festivaliuose.

Daugiau informacijos apie festivalį galite rasti http://soble.filmtv.lmta.lt arba http://facebook.com/sobles.kino.klubas

Festivalio organizatorius – LMTA Šoblės kino klubas. Rėmėjai: Asociacija LATGA, Lenkijos institutas Vilniuje. Partneriai: CILECT, WriTV. Informaciniai partneriai: „Skalvija“, „7 meno dienos“, „Vilniaus diena“.

Geriausi draugai: „Cinevera“, „Meno avilys“, „FOTO Modestas Endriuška“, „Baltic Pallets“, „Ponas Edisonas“, „Būkčia“, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras.

———————————–

ŠOBLĖ_2019
Tarptautinis studentų kino festivalis „Studentų, bet ne studentiški“
2019 m. vasario 20-22 d.
LMTA Teatro ir kino fakultetas, T. Kosciuškos g. 10, Vilnius
104 Šoblės auditorija

2019 02 05

2019.02.04

Atvirų durų dienos Vilniuje ir Klaipėdoje

Kovo 23 ir 30 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia į Atvirų durų dienas Vilniuje ir Klaipėdoje.

Atvirų durų diena Vilniuje: kovo 23 d. 11 val. LMTA Didžiojoje salėje (I rūmai, Gedimino pr. 42).

Atvirų durų diena Klaipėdoje: kovo 30 d. 12 val. LMTA Klaipėdos fakulteto Koncertų salėje (K. Donelaičio g. 4).

Registracijos formą ir sąrašą programų, į kurias skelbiamas priėmimas 2019 metais, rasite čia: https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/.

Kviečiame visus besidominčius!

LMTA naujienos
2018 01 16

 

2019.01.24

LMTA kviečia į savo stendus mugėse Vilniuje ir Kaune

Lietuvos muzikos ir teatro akademija dalyvauja studijų mugėse Vilniuje ir Kaune: sausio 17 d. – Aukštųjų mokyklų mugėje Kauno Žalgirio arenoje, vasario 7-9 d. – tarptautinėje parodoje „Studijos 2019“ parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje.


 Aukštųjų mokyklų mugė Kaune

Aukštųjų mokyklų mugė Kaune sausio 17 d. rengiama jau 18 kartą. Šių metų šūkis – „Atrask savo SUPERGALIĄ!“. Kaip teigia organizatoriai, renginyje moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

LMTA stendo Nr. 14.6.

Mugės metu 14.20–14.40 val. LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros Vaidybos IV kurso studentai rodys spektaklį „Triukšmas“ (kurso vadovas prof. Valentinas Masalskis). 


Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“ Vilniuje

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“ vyks vasario 7-9 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„Studijos“ yra didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Pasak organizatorių, čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

LMTA stendo ieškokite salėje Nr. 3 bei naujoje „Steam“ erdvėje, kur save pristatys Muzikos inovacijų studijų centras.

Vasario 7 d. 12 val. pristatymą „Meno vadyba: kas lems Lietuvos meno kūrėjų sėkmę. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ 3.2 konferencijų salėje (II aukštas, įėjimas iš 3 salės ekspozicijos) rengia LMTA Meno vadybos skyriaus vedėjas Vygintas Gasparavičius.

13 val. ten pat – 3.2 konferencijų salėje – pristatymą „Šokio studijų programos Klaipėdoje ir Vilniuje. Vaidybos studijos. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ surengs choreografas Andrius Katinas (LMTA Šokio ir judesio katedros vedėjas), aktorius Darius Meškauskas (Vaidybos ir režisūros katedros profesorius), aktorius ir režisierius Valentinas Masalskis (LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros profesorius) ir baletmeisteris, lietuvių liaudies sceninio šokio kūrėjas Vidmantas Mačiulskis (LMTA Klaipėdos fakulteto Šokio katedros vedėjas, profesorius, mokslų daktaras).


Sausio 11 d. Klaipėdoje vyko Studijų ir karjeros mugė „Studijų regata 2019“, kurioje su IV vaidybos kurso studentų spektakliu „Triukšmas“ išties garsiai prisistatė LMTA Klaipėdos fakultetas.

Mugėje lankėsi ir LMTA studijų prorektorė doc. dr. Vida Umbrasienė: „Besidominčiųjų mūsų studijomis buvo tikrai nemažai, stende dirbantys studentai neturėjo laiko nuobodžiauti ir dirbo su labai geru nusiteikimu. Tie patys prof. Valentino Masalskio studentai atvyks ir į Kauną. Mugės formate jų pasirodymas labai gerai atrodė – daug triukšmo ir įspūdžių.“

Spektaklis „Triukšmas“ Klaipėdos studijų mugėje:

LMTA informacija
2019 01 14

2019.01.14

Seminaras „Berniukų balso mutacija: dainuoti ar nedainuoti?“

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į LMTA profesoriaus, choro dirigento, pedagogo, kompozitoriaus Vytauto Miškinio seminarą „Berniukų balso mutacija: dainuoti ar nedainuoti?“.


Seminaras (6 akad. val.) vyks vasario 6 d., trečiadienį, 10–14.30 val. LMTA II rūmų 303 auditorijoje (Vilniaus g. 6-2, Vilnius).

Seminaras mokamas, dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (LMTA Karjeros ir kompetencijų centro akreditacijos Nr. KT3-2).

REGISTRACIJA (iki vasario 4 d.)

Daugiau informacijos apie seminarą rasite Karjeros ir kompetencijų centro tinklalapyje www.kkc.lmta.lt.

2019 01 09

Renginiai

2019/02/21

FORTEPIJONO KATEDROS STUDENTŲ KONCERTAS

2019 m. vasario 21 d., ketvirtadienį, 18 val.
LMTA Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

FORTEPIJONO KATEDROS STUDENTŲ KONCERTAS

PROGRAMA

J. Haydn – Sonata c-moll, Hob.XVI/20, I dalis
F. Chopin – Ekspromtas As-dur, Op. 29
Atl. Saulė Augustina ŽOSTAUTAITĖ (bakalauro I kursas, doc. A. Šikšniūtės kl.)

F. Liszt – „Petrarkos sonetas“ Nr. 104 („Klajonių metai. Italija“)
Atl. Paula BAGOTYRIŪTĖ (bakalauro I kursas, prof. Z. Ibelgaupto kl.)

F. Chopin – Scherzo Nr. 3 cis-moll, Op. 39
Atl. Kliment JAREMČUK (bakalauro II kursas, prof. R. Rikterės kl.)

V. Bacevičius – Poema Nr. 4, Op. 10
Atl. Dainora LAUKŽEMYTĖ (magistro I kursas, lekt. A. Puodžiuko kl.)

R. Schumann – „Fantastinės pjesės“, Op. 12: „Vakare“, „Polėkis“, „Kodėl?“
Atl. Jonas ŠOPA (bakalauro I kursas, prof. J. Karnavičiaus kl.)

F. Chopin – Trys mazurkos, Op. 59: a-moll, As-dur, fis-moll
Atl. Amelija BŪRYTĖ (bakalauro I kursas, prof. P. Geniušo kl.)

A. Ginastera – Trys pjesės, Op. 6: I Cuyana – II Norteña – III Criolla
Atl. Lina PETKEVIČIŪTĖ (magistro II kursas, prof. S. Okruško kl.)

F. Liszt – Fantazija-sonata „Perskaičius Dantę“ („Klajonių metai. Italija“)
Atl. Lukas GEDVILAS (bakalauro IV kursas, prof. A. Žvirblytės kl.)

Įėjimas laisvas. Maloniai kviečiame!

2019/02/27

PSICHOLOGIJOS SEMINARAS „IŠŠŪKIS MUZIKOS PEDAGOGAMS“

2019 m. vasario 27 d., trečiadienį, 10.00–14.30 val.

LMTA II rūmų 303 auditorijoje (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

SEMINARAS „IŠŠŪKIS MUZIKOS PEDAGOGAMS: EFEKTYVŪS MOKINIŲ SAVARANKIŠKO DARBO  SKATINIMO BŪDAI“

LMTA Pedagogikos katedros dėstytojos psichologės Lauros Dubosaitės seminaras

18 akad. val.

Seminaras mokamas. REGISTRACIJA iki vasario 11 d.

Daugiau informacijos apie šį ir kitus LMTA Karjeros ir kompetencijų centro seminarus rasite tinklapyje www.kkc.lmta.lt.

 

2019/03/15 - 2019/03/16

Seminaras: IŠŠŪKIAI XXI AMŽIAUS MUZIKINIAM UGDYMUI

2019 m. kovo 15-16 d., 13 val.

LMTA Klaipėdos fakulteto Koncertų salėje (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

IŠŠŪKIAI XXI AMŽIAUS MUZIKINIAM UGDYMUI. Seminaras muzikos pedagogams

Seminaro dalyviai kviečiami kartu ieškoti atsakymų į klausimus:
Kodėl mokome muzikos?
Ko išmokstame mokydami ir mokydamiesi muzikos?
Kaip ir kodėl keičiasi šiuolaikinis muzikinis ugdymas?
Ką galėtume / turėtume keisti patys?

Organizatoriai: Lietuvos muzikos mokytojų asociacija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija Klaipėdos fakultetas, Klaipėdos rajono švietimo centras.


PAGRINDINIS LEKTORIUS: Domantas Razauskas – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius, LRT radijo laidos „Pakartot“ vedėjas, asociacijos AGATA Tarybos pirmininkas.

„Šiuolaikinės muzikos platformos muzikiniam ugdymui“. Ar populiarioji muzika yra lengva? Kodėl, kaip ir kam kuria dabarties muzikai? Ar reikia „sutaikyti“ akademinę ir populiarią muziką? Kokius muzikos išteklius panaudoti mokant muzikos?


PRAKTIKUMAI

Arvydas Girdzijauskas – choro dirigentas, pedagogas, mokyklos vadovas, muzikinio ugdymo procesų tyrėjas.
„Muzika muzikai“. Koks yra pačios muzikos vertingumas? Ar įmanoma mokyti tiktai muzikos?

Žydrė Jankevičienė – pedagogė, muzikinio ugdymo procesų tyrėja, muzikos programų ir vadovėlių autorė.
„Muzika ir bendradarbiavimas“. Kodėl muzikoje daug geriau, nei vienas? Kada ir kaip reikėtų / nereikėtų bendradarbiauti mokant muzikos?

Sandra Rimkutė-Jankuvienė – pedagogė, chorvedė, muzikinio ugdymo procesų tyrėja.
„Muzika ir kūrybiškumas“. Ar visuomet mokydami muzikos esame kūrybiški? Ko reikia, kad muzika taptų kūrybine veikla?

Emilija Sakadolskienė – pedagogus rengianti dėstytoja, tyrėja, švietimo politikė.
„Muzika ir emocijos“. Ar įmanomas visavertis ugdymas be emocijos? Kokias emocijas patiriame muzikos pamokoje?

Eirimas Velička – atlikėjas, muzikologas, pedagogas, muzikinio ugdymo procesų tyrėjas, vadovėlių autorius.
„Muzika ir pasaulio kultūros“. Kodėl svarbu pažinti ne tik lietuvių muzikinę kultūrą? Kokie yra multikultūriškumo pliusai ir minusai mokant muzikos?


NAUJIENŲ APŽVALGA, KONCERTAS

Rūta Girdzijauskienė – pedagogė, muzikinio ugdymo procesų tyrėja, muzikos vadovėlių autorė.
– LMMA parengtos knygos „Kodėl mokome muzikos?“ sutiktuvės.
– Eirimo Veličkos monografijos „Lietuvių etninė muzika pradinio muzikinio ugdymo sistemoje“ pristatymas.
– Muzikinių 2019 metų datų apžvalga. Pristato muzikologė Rūta Vildžiūnienė.

Klaipėdos Eduardo Balsio gimnazijos mokinių koncertas.


Registracija vykdoma internetu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_ZBJJPQvXf8DbmBsd5erhFiYSH_2ZSm7JIo8DV4TYG_pL0w/viewform

Maloniai prašome registruotis iš anksto. Registracija baigiama dieną iki renginio. Prieš renginį laukiame nuo 12 val.

Visuomet mielai konsultuojame rigrazina@gmail.com, tel. 8 46 398734, mob. 8 615 79208 (Gražina Ribokaitė).

Seminaro kaina 15 EUR. Mokestį galima sumokėti registracijos metu arba pavedimu.

2019/03/23

Atvirų durų diena Vilniuje

2019 m. kovo 23 d., šeštadienį, 11 val. 

LMTA Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

ATVIRŲ DURŲ DIENA VILNIUJE

Registracija į atvirų durų dienas / Dėmesio! Likus parai iki konsultacijos pradžios, registracija uždaroma.

Kontaktai: el. paštas priemimas@lmta.lt, mob. +370 650 68648. 

Sąrašą programų, į kurias skelbiamas priėmimas 2019 metais, rasite čia: https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/

Kviečiame visus besidominčius!

 

2019/03/30

Atvirų durų diena Klaipėdoje

2019 m. kovo 30 d., šeštadienį, 12 val.

LMTA Klaipėdos fakulteto Koncertų salėje (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

ATVIRŲ DURŲ DIENA KLAIPĖDOJE

Registracija į atvirų durų dienas / Dėmesio! Likus parai iki konsultacijos pradžios, registracija uždaroma.

Kontaktai: el. paštas irena.peciuriene@lmta.lt, mob. +370 699 69257.

Sąrašą programų, į kurias skelbiamas priėmimas 2019 metais, rasite čia: https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/

Kviečiame visus besidominčius!