Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Kino menas

Kino menas – pirmosios pakopos Kino krypties studijų programa, perėmusi LMTA vykdytų Kino dramaturgijosVaizdo režisūros ir Vaizdo operatoriaus studijų programų gerąją patirtį ir tradicijas.

Studijų programos tikslas: parengti kino meno profesionalus, gebančius atsakyti už kino ir televizijos projekto meninę vertę, jo sukūrimą ir įgyvendinimą, pritaikant kino teorijos, režisūros, dramaturgijos, filmavimo ir garso supratimo žinias, gebančius savarankiškai dirbti kino pramonėje, reklamos ir medijos srityse Lietuvos ir tarptautinėje rinkoje, kūrybiškai realizuoti savo sumanymus. 

VALSTYBINIS KODAS: 6121PX008 (iki 2017 m . – 612W43001)

SECIALIZACIJOS: Dramaturgija, Garso režisūra, Montažas, Prodiusavimas, Vaizdo operatorius, Vaizdo režisūra

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Menai

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS: Menų bakalauras

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 4 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 240

AKREDITUOTA IKI: 2020-08-31

FAKULTETAS: Teatro ir kino fakultetas

PROGRAMOS KOMITETAS

STUDIJŲ PROGRAMŲ PLANASLT kalba

Studijų rezultatai: gebėjimas analitiškai ir kritiškai mąstyti; gebėjimas efektyviai panaudoti teorines ir istorines žinias, atskleidžiančias meno raidos dėsningumus ir stilistinę įvairovę; gebėjimas ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose, ją apdoroti, analizuoti, sisteminti ir originaliai interpretuoti; 
gebėjimas dirbti, mokytis ir tobulėti savarankiškai, atsižvelgiant į nuolatinius pokyčius audiovizualinio meno srityje; gebėjimas profesionaliai kurti skirtingų žanrų, stilių bei formų kino kūrinius; gebėjimas naudotis naujomis technologijomis kino projektų kūrime; gebėjimas dirbti nacionalinėje ir tarptautinėje filmavimo grupėje. 
Studijų programos skiriamieji bruožai: tai vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio studijų programa, skirta parengti profesionalius kino meno specifiką išmanančius vaizdo režisierius, vaizdo operatorius, garso režisierius ir dramaturgus. 
Profesinės veiklos galimybės: baigę pirmosios pakopos Kino meno studijas, asmenys gali dirbti kino, televizijos ir renginių studijose, reklamos ir viešųjų ryšių agentūrose, žiniasklaidoje. Taip pat gali savarankiškai plėtoti kūrybinę meninę veiklą. 
Tolesnių studijų galimybės: baigę pirmosios pakopos studijų programą Kino menas absolventai turi teisę stoti į antrosios pakopos studijų programas menų krypčių grupėje arba kt., jeigu tai numatoma pasirinktos studijų programos priėmimo reikalavimuose.

Informaciją stojantiesiems rasite ČIA.

Stojamųjų egzaminų reikalavimus rasite ČIA.