Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Apie LMTA
Struktūra ir valdymas
 
Vilniaus universitetinių aukštųjų mokyklų dėstytojų ir darbuotojų krepšinio turnyras
2017 - 05 - 19  13.00 val.

Šį pavasarį, nuo kovo iki gegužės, Vilniaus universitetinių aukštųjų mokyklų sporto salėse vėl kunkuliavo sportinės aistros. Čia vyko Vilniaus universitetinių aukštųjų mokyklų dėstytojų ir darbuotojų krepšinio turnyras, organizuojamas Vilniaus krepšinio lygos. Turnyrui vadovauja krepšinio entuziastas, buvęs profesionalus krepšininkas, Vilniaus dailės akademijos Sporto centro vedėjas Arūnas Grigas.

Šiame turnyre, kaip ir kasmet, dalyvavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vyrų krepšinio komanda, sudaryta iš mėgstančių krepšinį dėstytojų ir darbuotojų. Tai – Artūras Anusauskas, Andrius Juškys, Vytis Nivinskas, Eugenijus Baldyšius, LMTA absolventai Juozas Kuraitis,  Domas Kurklietis, Tomas Žiburkus, Jonas Špokas ir kiti. Komandai vadovavo kapitonas Vytis Nivinskas, o patarimais pagelbėjo Lietuvos nusipelnęs krepšinio treneris Algimantas Šatas. Organizaciniais ir techniniais reikalais talkino LMTA kūno kultūros centro vedėja Teresė Bitienė.

Gaila, kad LMTA neturi sporto salės, todėl prieš varžybas nebuvo galimybės visai komandai kartu pasitreniruoti, susižaisti. Vis dėlto buvo labai sėkmingų momentų, o keletą susitikimų pralaimėdavome tik kelių taškų skirtumu. Komandos kapitonas V. Nivinskas komentavo: „Mes negalėjome konkuruoti su favoritais, mat daugelyje aukštųjų mokyklų komandų žaidžia buvę krepšininkai profesionalai, kurie iki šiol nuolat treniruojasi ir su ta pačia komanda dalyvauja ne tik šiame, bet ir įvairiuose kituose krepšinio mėgėjų turnyruose. Vis dėl to pats dalyvavimas ir žaidimo procesas mums šį kartą buvo svarbesnis už pasiektus rezultatus. Juk mėgėjiškas sportas – sveikata. Treniruojamės kiekvienas atskirai – susirandame sporto sales, kuriose tobuliname krepšinio abėcėlę. Dalyvaudami šiame turnyre įgyjame patirties, susipažįstame su kitų mokyklų kolegomis, bendraujame, patiriame daug teigiamų emocijų.“

Sveikiname LMTA vyrų krepšinio komandą ir jos komandos kapitoną Vytį Nivinską, linkime sėkmės ir kitose sporto šakose!

Kūno kultūros centro vedėja Teresė Bitienė

 
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
Garso - vaizdo ir informacinių technologijų centras
 
 
Kalendorius
 
Lapkritis 2017
PATKPnŠS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930