Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Dalyvavimo taisyklės

Dalyvavimo EUYO atrankoje taisyklės:

EUYO atranka skelbiama kiekvienais metais visose ES šalyse.

1. Visi kandidatai į EUYO  orkestrą turi būti 16-26 m. amžiaus.

2. Visi dalyviai privalo turėti bent vienos iš 27 ES šalių pasą (Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Kroatijos, Kipro, Čekijos Respublikos, Danijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Airijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Maltos, Nyderlandų, Lenkijos, Portugalijos, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Ispanijos, Švedijos).

3. EUYO atrankos komisijos sprendimas dėl dalyvių pasirinkimo yra galutinis.

4. Visi kandidatai į EUYO orkestrą turi dalyvauti atrankoje kiekvienais metais, nepriklausomai nuo to, ar ankstesniais metais jie jau buvo atrinkti ir dalyvavo orkestre. Tose šalyse, kuriose rengiami du atrankos turai, dalyviai, anksčiau groję EUYO orkestre arba buvę rezerviniame sąraše, iš karto patenka į antrą turą. Visi kandidatai privalo užpildyti paraiškos formą iki nustatytos paraiškų teikimo pabaigos datos.

5. Kandidatai gali teikti paraišką ir dalyvauti bet kurioje ES šalyje, nurodydami, ar ta šalis yra dalyvio gimimo vieta, gyvenamoji vieta arba laikina studijų/darbo vieta.

6. EUYO ieško geriausių jaunų Europos atlikėjų, siekiančių aukščiausios kompetencijos ir pasišventimo.Orkestro misija yra apjungti talentingiausius jaunus Europos muzikus kartu su tarptautinėje erdvėje žinomais dirigentais bendram siekiui, praplečiančiam kultūrines, socialines, ekonomines, religines ir politines ribas. Aukšti kokybės standartai yra itin svarbūs EUYO sėkmei, dėl to orkestras ieško narių, labiausiai pasišventusių rimtai dirbti ir siekti kompetencijos aukštumų.

7. Kita EUYO misija yra ugdyti savo narių muzikinį ir kultūrinį tobulėjimą bei jų įsidarbinimo perspektyvas ateičiai. Visi dalyviai atrankoje bus paprašyti paaiškinti, kodėl jie norėtų prisijungti prie EUYO ir kokios patirties jie tikisi, jeigu būtų priimti į orkestrą.

Dalyvavimui EUYO atrankoje netaikomas dalyvio mokestis. Tačiau prašome atkreipti dėmesį, kad nacionalinės atrankos vasario mėnesį vyks labai intensyviu grafiku (kiekvieną dieną EUYO komisija dalyvaus atrankoje vis kitoje ES šalyje), ir pateikę paraiškas, tačiau neatvykę kandidatai labai apsunkintų ir prailgintų atrankos grafiką bei komisijos darbą. Todėl bus taikoma 25 EUR bauda neatvykusiems paskirtu laiku dalyviams, kurie iš anksto neįspėjo apie neatvykimą (žinutės gali būti paliktos EUYO orkestro vadybininkės mobiliuoju telefonu ar el. paštu 24 val. per parą) arba neatvykusiems be pateisinamų medicininių priežasčių.

Neįgalumo politika:

EUYO kviečia dalyvauti ir neįgalius jaunuosius atlikėjus, kurie gali įvykdyti įprastus atrankos reikalavimus. Dalyvio negalia nėra kliūtis patekti į EUYO orkestro sudėtį. Orkestras išnaudos visas galimybes, kad neįgalus jo narys galėtų pilnavertiškai dalyvauti visose orkestro veiklose:  ne tik dalyvauti pasirodymuose, bet ir socialinėje veikloje.

Bendra informacija:

Atrankos rengiamos kasmet kiekvienoje iš ES šalių, iš viso apie 130 vietų. Anksčiau laimėję atrankas nariai dalyvauja pakartorinai, todėl konkurencija yra didelė. Tačiau EUYO taip pat renka rezervinį sąrašą, kurį sudaro apie 200 atlikėjų, kuriuos reikiamu metu gali pakviesti groti į orkestrą. Dalyvavimas EUYO atrankoje taip pat atlikėjams yra neįkainojama patirtis ruošiantis ateities atrankoms į profesionalius orkestrus.

Sėkmingai atranką praėję kandidatai taps naujo sezono orkestro nariais ir bus pakviesti į vasaros koncertinį turą. Orkestro nariai nariai turės galimybę dirbti su patyrusiais savo instrumentų profesoriais, groti garsiausiose pasaulio koncertų salėse su žymiais dirigentais ir solistais.

Vasaros kursai įprastai pradedami dviejų savaičių repeticijomis, kuriose atlikėjai dirba grupėmis, kartu su profesoriais ir bendrose repeticijose. Paskui orkestras vyksta į koncertinį turą. Šalia repertuaro parengimo, repeticijų periodas suteikia papildomas galimybes kamerinės muzikos, sporto ir kitai laisvalaikio bei socialinei veiklai, leidžiančiai muzikantams visapusiškai išnaudoti buvimą tarptautinėje aplinkoje. Muzikai taip pat bus kviečiami dalyvauti kituose projektuose, pvz.  pavasario ture pirmenybė bus skirta tiems nariams, kurie dalyvavo vasaros ture.

EUYO nariai negauna honoraro, tačiau jų mokymai, visos kelionės, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidos pilnai kompensuojamos.

Jeigu turite klausimų dėl šių taisyklių ir nuostatų, prašome kreiptis į Orkestro projektų vadybininkę Christina Hemmer – christina@euyo.org.uk