Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Magistrantūros studijų programa

VALSTYBINIS KODAS:
6211PX039

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ:
Menai

STUDIJŲ KRYPTIS:
Šokio 

TRUKMĖ:
2 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS:
120 

SPECIALIZACIJOS:

SUTEIKIAMS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS:
Menų magistras

STUDIJŲ FORMA:
Nuolatinės studijos

FAKULTETAS:
Teatro ir šokio 

METINĖ STUDIJŲ UŽ STUDIJAS MOKANTIEMS SAVO LĖŠOMIS*
6634 Eur

* Nurodyta kaina skirta įstojusiems 2024 m. Ne ES piliečiai ir studentai, kurie negauna valstybės finansuojamos paramos studijoms, turi mokėti Akademijos Senato nustatytą mokestį už mokslą. Gali būti suteikiamos nuolaidos. Priklausomai nuo stojimo metų, kainos gali keistis.

Programos tikslas – rengti aukštos kvalifikacijos šokio meno specialistus, gebančius kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, analizuoti bei vertinti šokio lauką, plėtoti meninę tapatybę ir atsakingai prisidėti prie šokio meno plėtojimo tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Pagrindinis programas dėmesys skiriamas meniniams tyrimams, ugdomos studentų teorinės ir praktinės žinios, kurias jie toliau taiko grupinėse ir individualiose paskaitose su darbo vadovais bei savarankiškose kūrybinėse veiklose. Studijų periodiškumas semestruose leidžia studentams intensyviai dirbti prie asmeninių meninių projektų ir bendradarbiauti su socialiniais partneriais Lietuvoje ir užsienyje.

Programa siekia lanksčios studijų sandaros, kad studentai galėtų maksimaliai atskleisti savo potencialą ir ugdyti profesinei veiklai būtinas kompetencijas. Studentams sudaromos galimybės pasirinkti kūrybinės veiklos ir baigiamojo magistro darbo vadovus pagal meninio tyrimo ir darbo temos pobūdį bei interesus, bendradarbiauti su socialiniais partneriais vykdant meninio tyrimo veiklas ir Baigiamąjį meno projektą. Programoje taip pat numatytos galimybės tarptautinei patirčiai įgyti, pasinaudojant dalinėmis arba trumpalaikėmis studijomis pagal mainų programas, dalyvauti kūrybinėje-meninėje ir (ar) tiriamojoje veikloje bei edukaciniuose ir kultūriniuose projektuose.

Studentai gali rinktis laisvai pasirenkamus dalykus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) bei bendradarbiaujančiose institucijose – Vilniaus universitete (VU) ir Vilniaus dailės akademijoje (VDA). LMTA siūlomi laisvai pasirenkamieji dalykai sudaro galimybes gilinti žinias ne tik savo, bet ir kitose studijų kryptyse, priklausomai nuo studentų asmeninių studijų interesų ir Pasirenkamųjų dalykų sąrašo, kuris kasmet atnaujinamas.

STUDIJŲ PLANAS

 

INFORMACIJA APIE STOJAMUOSIUS EGZAMINUS